Tesettür Kıyafetlerde Moda Takibi

Tesettür Kıyafetlerde Moda Takibi

15 Mayıs 2019

 Tunikler tüm hanımların tercih ettiği ürünler olsa da en çok tesettürlü hanımların tercihleri arasındadır. Bu tercihlerin en önemli sebebi gün içinde kanca kombin yapılabilen parçalar olmasıdır. Ayrıca tuniklerin kollarının ve boylarının uzun olması tesettür mantığına uygunluğu sebebi ile de hanımlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Günümüzde daha çok pantolonlarla tercih edilen tunikler tesettür kombin mantığına en çok uyum sağlayan kıyafetlerdir. Etekler ile de kombinlenebilir fakat yine de en güzel uyumu pantolonlar ile sağlar.

 

 Triko Pantolonlar ile Tesettür Kombinler

 

 Kış aylarında hanımların oldukça şık kullandığı parçalar haline gelen triko pantolonlar tesettür kombin parçalarının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Oldukça rahat ve bol olan pantolonlar üzerinde yokmuş hissi yaratmaktadır. Bu pantolonları hanımlar daha çok triko tunikler ile kombin yapmaktadırlar. Aynı zamanda bir takım havası da veren bu kombin çok havalı bir seçim olmaktadır. Bahar aylarında da üstünüze fazladan bir mont ya da ceket almanızı gerektirmeden gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz parçalardır.

 

 Kot Pantolonlar ile Tesettür Kombinler

 

 Yılların getirdiği en baş parçalardan birisidir kot pantolonlar. Hemen hemen tüm hanımların dolaplarında bulunur. Bu yüzden tesettür kombin yaparken de kot pantolonları kullanmamak olmaz. Bu vazgeçilmez parçalar tesettür tunikler ile çok şık görünmektedir. İster spor bir tunik ister klasik bir model ile kullanılsın her halükarda kurtarıcı bir parçadır. Bilekten biten dar kotlar ile oldukça spor bir görünüm sağlanabilir. Bol paça kotlar ile yapılan kombinler de sizi cool gösterecektir.

 

 Yelekli Kombinler

 

 Tesettür modasının bir diğer kurtarıcı parçası da yeleklerdir. Bir pantolonun üzerine tercih edilen kısa ya da uzun bir gömlek üzerine giyilen yelek ile kombin tamamlanır. İçinize giyilen gömleğin boy uzunluğu önemli değildir çünkü yelek boyu tercih edilir. Yelek seçimlerinde mevsimin önemi büyüktür. Kış mevsiminde kalın modeller tercih edilir, yazın ise ince tiril tiril yelekler giyilir. Yeleklerin boyları uzun tercih edir fakat yelekler de kol olmadığı için içlerine uzun kollu gömlekler giyilmelidir. Yeleklerin kumaşları değişebileceği gibi modellerinde de seçenekler oldukça fazladır. Önden düğmeli ya da fermuarlı, kapşonlu ya da düz pek çok çeşidi vardır.


Özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz birbirinden şık tesettür kombinleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.