Tesettür Kaplarda Yeni Trendler Nelerdir?

Tesettür Kaplarda Yeni Trendler Nelerdir?

06 Aralık 2017

Dünya modasındaki hızlı değişimler ve yenilikler kadınları tercih yaparken zorlamakta ve nasıl kombinler oluşturmaları gerektiği konusunda kararsızlığa sürüklemektedir. Her yıl değişen moda akımları arasından uzun yıllar eskimeyen tarzlara sahip ürünler bulmak giderek zorlaşmakta. Bu yüzden de doğru tercihlerin nasıl yapılması gerektiği konusunda kadınlar tereddüt yaşamaktadırlar.

 

            Bir kaç sezon severek kullanabileceğiniz ve kolay kolay eskimeyecek sezon trendleri ile tesettür kap seçimlerinizi gerçekleştirerek sokak şıklığında istediğiniz görüntüye sahip olmak çok kolay!

 

 Her dönemin vazgeçilmez trendi işlemeler:

 

            Kadın giyiminde işlemeli modellere her sezon rastlasak da özellikle 2 sezondur işlemelerin oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Giderek artan işleme modası önümüzdeki bir kaç sezon daha popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Sokak tarzında şık bir görünüm elde ederek her dönem iddialı bir tarz yansıtmak işlemeli kaplar ile oldukça kolay olacak. Özellikle sırt ve kol detaylarında işlemeler bulunan tesettür kap modelleri, alışveriş sırasında rahatlıkla tercih edilebilir ve eskimeyen bir tarz ile kullanılabilir.

 

 Kuşak ve kemerler:

            Tesettür kap modellerinde bu sezon gösterişli kuşaklar oldukça popüler. Sezonun değişen trendleri ile uyumlu hale gelen kuşaklar aynı zamanda kapların da vazgeçilmez detayları arasında bulunuyor. Kap tercihlerinde kuşakların kaplar ile uyumu ve detayları ise sezonun trend görüntüsüne sizi kavuşturan unsurlardır. Kapların kuşaklarında sadelikten yana tercihte bulunmak size her dönem rahat bir kullanım sunsa da trend görüntüden uzaklaştırır. Kaplarda kemer yerine kuşak kullanmak daha doğru bir tercih olacağı gibi, kuşaklar üzerinde çeşitli işleme ve pırıltı detaylarına yer vermek de farklı görüntü oluşturmanızı sağlar. Kuşakları göz önünde bulundurmak sezonun en önemli stil detayları arasındadır ve alışverişlerde bu detay göz ardı edilmemelidir.

 

 Renk detayları:

 

            Tesettür kaplarda tercih edilen renkler ile bir kaç sezon istediğiniz popüler görüntüyü yakalayabilirsiniz. Özellikle hardal tonlarının yükselişe geçtiği bu sezonda önümüzdeki bir kaç dönem etkisini sürdüreceği neredeyse kesin gibi görünüyor. Hardal tonlarının yanı sıra mor rengi de dönemin en popüler renklerinden birisi. Canlı ve dinamik görünüm için kap modellerinde farklı renkler kullanmak hem sezonun hem de önümüzdeki dönemlerin kurtarıcısı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.