Tesettür Kap Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Kap Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

04 Aralık 2017

Tesettür kaplar kadınların sokak giyiminin temelini oluşturan parçaların en üst sırasında yer alıyor. Farklı kıyafetlerle ve ortamlarda esnek kullanım seçenekleri sayesinde seçilen modeller geniş bir kullanım alanına sahip. Ancak tesettür kap seçimlerinde yapılan hatalar kadınları şıklıklarına gölge düşürerek trend bir görünümden onları uzaklaştırmakta ve sıradan bir tarz yansıtmalarına neden olmaktadır.

 

            Peki, tesettür kap seçimleri nasıl olmalı ve ürün seçimlerinde hangi noktalara dikkat ederek kendimiz için en uygun kap modellerine sahip olup, şık görüntümüzü nasıl arttırabiliriz?

 

 - Beden seçimleri:

           

            Tesettür kap seçimlerinde ne yazık kadınlar kendi ölçülerinden 1-2 beden daha büyük ürünleri almakta ve tamamen şıklıktan uzak bir görünüme sahip olmaktadırlar. Sokak modasında şık bir görünüme sahip olmak için öncelikli olarak doğru beden ürünler tercih etmek gerekiyor. Oversize ürünlerin oldukça popüler olduğu bugünlerde ne yazık ki kap tercihlerinde de büyük beden seçimler yapılarak büyük hatalara düşülmektedir. Oversize görünümün kaban ve montları kapsadığı unutulmamalı ve vücut ölçülerine en uygun kap modelleri tercih edilmelidir.

 

 - Dünya trendlerini takip etmek:

 

            Tesettür kap seçimi yapmadan önce günümüzün moda trendleri hakkında bilgi sahibi olmak, araştırma yapmak, stil önerilerine kulak vermek ve tüm bunları kendi tarzımız ile birleştirecek ürünler arasından seçim yapmak çok önemlidir. Defilelerde öne çıkan moda detaylarına sahip kaplar arasından seçim yapmak sizi sadece tek bir parça ile trend görünüme kavuşturabilir. Sezonun popüler renklerinden kıyafet detaylarına kadar moda konusunda genel bilgilere sahip olmak, size büyük bir kazanç sağlayacaktır. Kap seçimlerinde beğeniye ve trendlere en uygun ürünleri daha kolay görebilir ve bunları tarzınızla birleştirerek herkesin kıskanacağı bir şıklık yaratabilirsiniz. Renk tercihlerinde sezonun popüler renklerine hakim olmak kadar, cilt tonunuza en uygun renkler konusunda da bilgi sahibi olmak daha şık olmanıza yardımcı olacaktır.

 

 - Kumaş tercihleri:

 

            Kaplar ile sokak şıklığını ön plana çıkartırken tercih ettiğiniz kumaşların mevsimler ile uyumu, kumaşların dokuları ve popülerlikleri de şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Sezonda öne çıkan nubuk, kadife gibi popüler kumaşlarla hazırlanmış kaplar arasından tercih yapmak sizi anında trend ve şık bir görünüme kavuşturacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.