Tesettür Kap İle Zerafeti Yakalamak

Tesettür Kap İle Zerafeti Yakalamak

13 Kasım 2018

Tesettürün modada yaygın olduğu bu dönemlerde kullanılan en çok kullanılan ürünlerinden biri tesettür kap çeşitleridir. Tesettür kap çeşitlerine artan bu ilgi ve talep birçok farklı ve şık tasarımın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kap modelleri dizin altına kadar gelecek şekilde ince kumaşlardan üretilir ve zarif, genellikle yazın tercih edilen dış giyim ürünleridir. Farklı kap türleri vardır. Kaplar genelde düğmeler veya fermuarlar ile kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 Yaz Aylarında Kap Modellerinden Vazgeçmeyin

 

             Tesettür giyim tercih edenlerin dolaplarında olması gereken ürünlerden biri, şüphesiz kap ürünleridir. Şık ve farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların zerafetine zerafet katacak kap tasarımları mevcuttur. Kapların pardesü modellerinden farklı ürünlerdir. En büyük farkları ise kapların, yazın giyilen elbiselerin üstüne tercih edilen ince elbiseler olmalarıdır. Buna ek olarak, pardesüler yaz veya kış olmak üzere farklı zamanlarda giyilebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Ama tesettür kap modelleri sadece yaz aylarında ince kıyafetler üzerinde ince kumaşlar olarak tasarlanmıştır. Buna ek olarak, kap modelleri katlara göre farklı hatlara ve modellere sahiptir. Ayrıca, uzun elbiselere benzeyen süslü modeller ve pardesü ile tuniklerin bir karışımını yansıtacak şekilde farklı modeller olarak tasarlanmıştır.

 

 En İyi Kap Kombin İpuçları

 

             Kap modelleri, çoğunlukla pantolon ya da kot pantolonlarla giyildiğinde daha şık görünüyor. Yaz aylarında giyilebileceği için sıcak yaz günlerine uyum sağlayan canlı renklerden tercih edilmeleri daha da iyi olacaktır. Bazı insanlar için kap ve pardesü arasında bir fark görünmese de aslında dikkatli bakıldığında kullanım amaçları ve şekilleri birbirlerinden çok farklıdır.

 

 Bir Kap Alırken Bunlara Dikkat Etmelisiniz

 

             Kap alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Her aldığınız ince ve yazlık tesettür modelini kap modelleri ile karıştırmayın çünkü kullanım amacı olarak kap çok farklı bir üründür. Ayrıca kap, ne çok fazla ne de çok dar olmalı. Kişinin bedeni ise, kap modelleri için uygun olmalıdır. Bazen kap modellerinin kesimleri dar şekilde imal edilebilir. Bu gibi durumda beden bir tık daha öne çıkmaktadır. Sonradan sorun yaşamamak adına kap seçimleri dikkatli yapılmalıdır. Dikiş hatalarına bakmak da bu konuda çok önemlidir.

Birbirinden şık tesettür kap modelleri ile zerafeti yakalamak için www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.