Sonbahar – Kış Yeni Sezon Kap Modelleri

Tesettür giyimde dış giyimin vazgeçilmez parçası olan kap modelleri sokağa çıkarken tesettürlü bayanların çok daha kolay hazırlanmalarını sağlarken aynı zamanda çok daha şık görünmelerine de yardımcı olmaktadır. Tesettür kap modelleri için oldukça fazla markanın üretim yapması zor beğenen tesettürlü bayanların dahi kendi zevklerine uygun olan modelleri kolay bir şekilde bulmalarını mümkün kılmaktadır. Tesettür kap 2016 yılında yine en çok satılan tesettür giyim modelleri arasında yer alırken genç tesettür giyimi tercih eden bayanlar içinde spor kap modelleri üretilmektedir.
Tuğba Kap Modelleri
Kap modellerinde en iddialı olan markalar arasında yer alan Tuğba kap 2016 yılında da en çok satan markalar arasında yer alırken bunun en önemli nedeni farklı zevklere ve farklı yaş gruplarına hitap edebilecek tasarımlara sahip olmasıdır. Zor beğenen bayanların tek tercihi olan Tuğba tesettür giyim bu başarısını dinamik tasarım ekibine ve yaratıcı tasarımlara borçludur. Genç tesettür giyim modası için üretilen genç kap modelleri canlı renkleri, asimetrik kesimleri ve desenleri ile diğer kap modelleri arasından kolaylıkla ayrılmaktadır.
Kayra Kap Modelleri
Kayra tesettür giyim markası tarafından üretilen kap modelleri daha canlı renkleri ve iddialı tasarımları ile öne çıkarken genç işi kap modelleri markanın öne çıkan en büyük artısıdır. Gençlere yönelik son derece özel modellere ev sahipliği yapan marka bu tasarımlarda yaş grubuna uygun renkleri yine yaş grubuna uygun kesime sahip modellerde birleştirmeyi başararak öne çıkmaktadır.
Kap Modelleri Alvina
Alvina kap modelleri 2016 yılında yakaladığı satış rakamı ile sektörde dikkat çekerken aynı zamanda imza attıkları tasarımlarda sektörde öncü konumundadır. Daha ağırlıklı olarak spor kap modelleri üreten firma aynı zamanda kot kap modelleri ve yazlık kap modelleri ile de oldukça beğenilmektedir. Markanın müşterilerine sunduğu en büyük kolaylık ise farklı yaş gruplarına uygun modelleri tek bir marka üzerinden satın alma imkânının sağlanmasıdır. Kap modelleri Alvina markasının en iddialı olduğu modeller arasında yer alırken buna ek olarak tesettür tunik modelleri ve tesettür elbise modelleri de oldukça beğenilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.