• Tesettür Kombinleri Tamamlayan Parçalar Nelerdir?
  Tesettür Kombinleri Tamamlayan Parçalar Nelerdir?
  2019 yılı tesettür giyimde çok farklı renk ve desenler kullanılmaktadır. Çok farklı renk ve desenler tasarlandığından dolayı tesettürlü kadınlar hem daha şık hem de daha kolay tesettür kombin yapmasını sağlamaktadır. Alışagelmiş ve basit...
 • Tesettür İkili Takım Modellerinde Son Moda
  Tesettür İkili Takım Modellerinde Son Moda
               Takım elbisenin şıklığını yakalamak isteyen hanımlar için tasarlanmış en güzel modellerimiz ile karşınızdayız. Her biri özenle hazırlanan tesettür ikili takım kombinasyonlarımızdaki zenginlik çok hoşunuza...
 • En Doğru Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?
  En Doğru Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?
  Tesettür kadın giyimde hem çok şık görünmek hem de fark yaratmak için kombinasyonun mutlaka güçlü olması gerekmektedir. Birbirinden farklı uyumsuz renkleri bir araya getirmek tesettür kombin sayılmaz. Tesettür...
 • İkili Takımlarda İnce Detaylar
  İkili Takımlarda İnce Detaylar
              Tesettür modası gün geçtikçe çeşitlenmeye devam etmektedir. Tüm tasarımcılar farklı model arayışları içerisinde olmakta ve kadınlara her tarzda kıyafet üretmeye devam etmektedirler....
 • Sıcak Mevsimlerde Çalışan Tesettür Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?
  Sıcak Mevsimlerde Çalışan Tesettür Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?
  Yaz aylarında çalışan tesettürlü bayanların birinci sorunu, serin ve rahat tutacak kıyafetlere sahip olmasıdır. Özellikle sıcak yaz günlerinden kapalı kıyafetler altında terlemeden ve bunalmadan çalışabilmeleri için tesettür kıyafetlerini de mevsime...
 • Tesettürlü Kadınlar İçin Klasik Kombin Önerileri
  Tesettürlü Kadınlar İçin Klasik Kombin Önerileri
   Çalışan tesettürlü kadınlar çoğunlukla klasik giyim tarzını çok fazla benimserler. Tesettürlü kadınlar iş ortamlarında şık ve rahat olmak isterler. Şık ayrıntılara sahip olan tesettür giyim ürünleri, klasik giyim tarzını seven...
 • Çalışma Hayatında Uygun Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
  Çalışma Hayatında Uygun Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
              Etek ve gömlek seçimi mevsime göre de değişecektir. Yazın sıcak havalarda daha ince kumaşlardan imal edilen tesettür kıyafetler seçilmelidir. Eteklerin boyu bileklerde bitmeli ve daha aşağıya...
 • Tesettür Giyimde Pantolon Ve Tunikler
  Tesettür Giyimde Pantolon Ve Tunikler
               Tesettür giyim, son yıllarda büyük gelimeler göstermiştir. Kadınların tesettüre ilgisi de bu alan da modacıların ortaya çıkmasına neden oldu. Tesettür ikili takım olarak giyilebilecek birçok...
2018'de Favori Tesettür Kaban Modelleri Nedir?
05 Nisan 2018

Tesettür giyimi kendine bir yaşam biçimi olarak benimseyen kapalı kadınların, 2018'in soğuk kış aylarında tercih edebilecekleri tesettür kaban modelleri de karşımıza çıkmaya başladı.

Tesettür Kaplar Nerelerden Alınabilir?
28 Mart 2018

            Tesettür kap modelleri çok sayıda seçenek ile piyasaya sunulmakta olup gerek mağazalardan gerek se internet üzerinden sanal mağazalardan alınabiliyor. Fakat son yıllarda sıkça tercih edilen yöntemlerden biri internet mağazalarından alışveriş yapmaktır. İnternet mağazalarından çok sayıda seçeneği uygun fiyatla bulmak mümkün olabiliyor. Ayrıca bu seçeneklerin kısa sürede sipariş verilmesi ve kargo ile adrese teslim edilmesi de sağlanabiliyor. İnternet üzerinden sipariş yolu ile alınmış olan tesettür kap modelleri ayrıca bazı aksaklıklar ya da istenildiği gibi durmaması ya da değiştirilmek istenmesi durumunda belli süreler içinde değişim ya da iade olanağı ile de satın alınabiliyor.

Yaz Tesettür Kap Modellerinde Neler Moda?
21 Mart 2018

Tesettür giyimde özellikle bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında tesettür kap kıyafetler gelmektedir. İnce kumaşlardan üretilen modeller yaz aylarında hem rahatlık hem de tasarımındaki detaylar ile kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

 

 Tesettür Kap Modellerinde Yaz Sezonunda Neler Moda?

 

            Yaz aylarında tesettür giyinen bayanların kumaş tercihleri büyük önem taşımaktadır. İnce ve serin kumaşları tercih etmeye çalışan bayanlar aynı zamanda tasarım olarak da şık modelleri kullanmaya çalışmaktadırlar. Yaz sezonunda bu sene hangi modeller moda önerilerimize bir göz atabilirsiniz.

Uzun Kabanlar Neden Tercih Edilmektedir?
20 Mart 2018

Uzun Kabanlar Neden Tercih Edilmektedir?

 

            Tesettür kaban kategorisinde bulunan kabanların her biri farklı modellerde üretilmektedir. Farklı desen ve modellerde üretilen bu kabanlar her kişinin ayrı tarzına uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmaktadır. Kaban modellerinde boy parçalara göre değişim göstermektedir. Son zamanların en çok tercih edilen modellerinden olan uzun kabanların tercih edilme nedeni ise kullanım kolaylıklarıdır. Bu tarz kabanlar ile kolay kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. İçinize dar bluz ya da pantolon giyerek üzerinize bu uzun tesettür kaban modellerinden birisini alabilirsiniz. Tesettür kaban parçalarında uzunluk ve bedeninizden büyük olması tesettürlü hanımların daha rahat hareket etmesini sağladığından en çok tercih edilen kaban modelleri arasında yer almaktadır.

Tesettür Kap Seçenekleri Altında Yen Modellerde Neler Var?
06 Mart 2018

Çok sert hava koşulları olmamak şartıyla hanımların bütün bir sene içerisinde dış giyim olarak en fazla tercih ettikleri tesettür kap modelleri, hem görsel açıdan daha güzel bir izlenim uyandırırken hem de sıcak tutma avantajı sayesinde günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Aslında bakılırsa artık ülkenin tüm farklı şehirlerinde soğuk havalarda da rahatça değerlendirilme imkanı veren kap modelleri, tabii daha çok sert kışların geçtiği yerlerde genel olarak kaban veya pardösü modelleri tercih edilmektedir. Ancak bu giyim çeşitleri ağır ve çok büyük olduklarından dolayı hanımları dışarıda gezerken yormak da ve arz ettikleri o görselliği de pek fazla sunmamaktadır. O yüzden yeni sezon kapsamında piyasaya sondan birbirinden farklı kap modelleri hanımlar için büyük bir önem arz eder.

Tesettür Kaban Seçimi Nasıl Olmalıdır?
05 Mart 2018

Tesettür kaban seçimi yapılırken model ve renginin yanında rahatlığınıza da önem vermeniz gerekmektedir. Tesettür kaban modelleri genellikle uzun tercih edildiği için çok ağır olabiliyor. Üzerinizde ağırlık yapan bir kaban ile de hareketleriniz kısıtlanabiliyor. Tesettür elbiseleri çok büyük parçalardan oluştuğu için genel olarak da bir hareket kısıtlılığı yaşatır. Bunların üzerine de kış aylarında giyilen ağır ve uzun kabanlar hayatınızı zorlaştırabiliyor. Zor anlar yaşamamak için kaban seçimleri dikkatli yapılmalıdır. Kaban seçimleri uzun modellerden yana yapılıyor ise alt etekleri çok geniş ve A kesim olan modeller seçilmemelidir.

Yeni Sezonda Kaban Modellerinde Neler Var?
15 Şubat 2018

Çok soğuk ve sert havaların geçtiği farklı şehirler adına büyük bir öneme sahip olan birbirinden değişik tesettür kaban modelleri açısından bu sene hanımlar adına daha güzel geçecek gibi görünüyor. Dışarıda gezerken her kısmı ile tamamen sıcak tutma özelliği sunan ve aynı zamanda şık bir görsel de günümüzde artık veren farklı model ve renk altındaki uyumlu kaban çeşitleri altında hanımlar kendi kişisel özelliklerine bağlı kalarak farklı seçenekleri satın alabilir. Evet özellikle ilk olarak her ne kadar sıcak tutması için tercih edilse de yine de birbirinden değişik kaban çeşitleri günümüzde şıklığı ile de ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda yeni sezon içerisinde hanımlar çok uygun fiyatlar altında değişik kaban modellerini dolaplarına ekleyebilir.

Yılın Yeni Tesettür Kap Modelleri Neler?
03 Şubat 2018

2018 Yılında Tesettür Kap Modelleri Nasıl?

 

            Son on yılda tasarımcılar ve modacılar tarafından piyasa sürülen tesettür kap modelleri ilgi ile karşılanmış ve hanımlar tarafından sıklıkla giyilen ürünlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere bir ürünün tesettür kap kabul edilmesi için dizlerinin altına kadar uzanması ve ince bir kumaş yapıya sahip olması gerekmektedir. Bu da hem hırka hem de ince kaban şeklinde kullanım seçeneklerini arttıran çok yönlü bir giyim seçeneği sunmaktadır. 2018 yılında ise birbirinden farklı ve cazip tesettür ürün kataloglarında ilk sırada yine kap modelleri aldı.

Yeni Tarz Kaban Modellerinde Neler Var?
03 Şubat 2018

Soğuk havaların vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden biri olarak başı çeken birbirinden şık renk ve model altında uyumlu bir şekilde tasarımları gerçekleştirilen tesettür kaban modelleri, bu yıl oldukça değişik tarzlarda hanımları daha havalı şekilde gösterecek üretimler altında piyasa sunulmuş durumdadır. Özellikle iç kısmı tamamen yün ile hazırlanmış özel kumaş yapısı kapsamında en soğuk havalarda dahi sıcak tutma özelliği tanıyan bu kaban modeli çok uygun fiyatlara kapsamında satın alınabilir ve kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı bulunabilir. Üstelik görsel anlamda bu sene daha canlı ve parlak renkleri ön plana çıktığı birbirinden güzel kaban seçenekleri içerisinden herkes kendi zevk ve beğenileri kapsamında güzel bir seçeneğe tercih edebilir.

Tesettür Kap Ve Pardösü Arasındaki Farklılıklar
03 Şubat 2018

Her kadın güzel giyinmek, güzel görünmek ve kendini güzel hissetmek ister. Bu şekilde de özgüvenleri artan kadınlar, çok daha sosyal olabilmekte ve nezaketli fıtratları ile toplumların erkek egemen yapıya sahip olmamasını sağlamaktadırlar. Güzel giyinmek her kadının hakkıdır ve bunun için de doğru giyinmek, nasıl giyineceğini bilmek gerekmektedir.

 

            Tesettür giyinmek, daha muhafazakâr yapıya sahip bayanların bedenlerini hissettirmeyecek şekilde giyinmesi manasına gelmektedir. Son yıllarda tesettür modasına olan ilginin ve tesettür giyinenlerin sayılarının çoğalmasına binaen çok yeni ve albenisi olan tesettür modelleri üretilmeye başlanmıştır. Bu yeni moda tasarımlarından biri de tesettür kap olarak adlandırılan tekstil ürünüdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.