Tesettür İkili Takım Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tesettür İkili Takım Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

08 Mayıs 2019

             İkili takım halinde tasarlanan tesettür giysiler, son zamanlarda oldukça çeşitli bir hal aldı. Her zevke ve tercihe uygun olan bu modeller arasında bir karar vermek kolay değil. Doğru seçimi yapmak ise, bazı bilgileri gerektiriyor. Buna göre tesettür ikili takım satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var.

  Beden Ölçüsüne Uygun Olan Kıyafetler

 

            Kıyafet seçiminde ilk kriter bedene uygun olmasıdır. Bazen tesettür giysilerde yeterli bolluğu sağlaması adına büyük bedenlere başvurulur. Ancak unutulmamalıdır ki, bu kıyafetler modelleri dolayısıyla zaten bol şekilde tasarlanır. Daha büyük beden satın almak, gereğinden fazla salaş bir görünüm oluşturur. Bu sebeple mutlaka beden ölçüsüne uygun takımlar seçilmelidir. Özellikle ceket ve pantolondan oluşan takımlarda bu, önemli bir noktadır. Ceketin bedene oturması, oldukça şık bir görünüm sergiler.

  Giyim Zevkinizi Yansıtan Takımlar

 

            Herkesin belli bir giyim zevki vardır. Kimi sade kıyafetleri sever. Kimi daha spor görünmek ister. Bazıları ise, her daim klasik olmayı tercih eder. Bunların her biri, bir giyim anlayışını yansıtır. Ve gardıroptaki kıyafetler bu zevkin ürünüdür. Satın alınacak bir tesettür ikili takım bu zevkle örtüşmelidir. Aksi halde bu takımı kombin yapmak, zorlaşır. Gardıroptaki kıyafetlerle uyumlu olmayan takımları kombin yapmak için, yeni diğer kıyafetleri satın almak zorunda kalabilirsiniz. Bu da istenmeyen bir durumdur.

  Vücut Tipini Dikkate Alan Seçimler

 

            Herkesin vücut tipi aynı değildir. Yapılacak seçimler, kişinin vücut tipine uygun olmalıdır. Çünkü her modelin, her vücut tipinde aynı uyumu sağlaması söz konusu değildir. Eğer fazla kilolardan şikayetçiyseniz, enine çizgili kumaşlardan kaçınmanız gerekir. Boyunuz kısa ise, fazla kabarık görünen abiyelerden kaçınmanız şarttır. Vücudunuzun üst kısmı daha geniş ise, üst kısımda fazla detay içeren takımları tercih etmemek gerekir.

 

 Takımın Nerede Giyileceği Önemlidir

 

            Bir kimsenin günlük yaşamı kıyafet seçimini etkiler. Çalışan bir kadın için klasik tesettür ikili takım modelleri bir kurtarıcıdır. Bunlar rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunar. Günlük kullanımın dışındaki seçimlerde ise, spor takımlar seçilebilir. Ancak özel bir davete gidilecekse, abiye takımlar tercih edilir. Bu tercihlerin hepsine uygun tesettür takımlar üretilmektedir.


Birbirinden farklı renk ve desende ikili takım modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.