Tesettür Giyimin En Çok Tercih Edilen Kıyafetleri

Tesettür Giyimin En Çok Tercih Edilen Kıyafetleri

30 Temmuz 2018

Tesettürlü bayanlar hem günlük hayatlarında hem de özel günler de şık olmak isterler. Bu şıklığı en iyi sağlayacak kıyafet hangisi ise onu giymekten hoşlanırlar. Peki tesettür giyim de bu sene vitrinleri en fazla süsleyecek olan kıyafetler hangileridir? İşte bu sorunun cevabı:

 

 1- Tunik

 

 Tunik tesettürlü bayanların günlük hayatlarında en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelmektedir. Bunu dikkate alan modacılar her yıl farklı tarz ve stillerde tunik modellerine yer vermektedir. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında vitrinleri en fazla süsleyecek olan kıyafet bu sene de tunik olacaktır. Siz de hem rahat olmak hem de en son modayı takip etmek istiyorsanız; her kesimden ve yaştan bayana hitap etmeyi başaran tunikten bu sene de vazgeçmeyin.

 

 2- Elbise

 

 Bilindiği üzere elbise, tesettür giyim de olmazsa olmaz kıyafetlerin başında gelmektedir. Bunun pek çok sebebi vardır. Elbise tek parçadır ve pratik hazırlanma sağlayan kıyafetlerin başında gelmektedir. Tek parça olması kolay kombin yapılmasına da katkı sağlar ve elbise ile birlikte ne giyeceğim? Sorununu ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra kadınlara dışarıdan bakıldığı zaman göz kamaştıran bir şıklık katmaktadır. Tüm bunlar ve tesettüre en yakışan kıyafetlerden biri olması sebebi ile modacılar her yıl farklı elbise modellerini kadınların beğenisine sunmaktadır.

 

 3- Pantolon

 

 Özellikle tuniğin tesettür dünyasına girmesi ile beraber tesettür giyim dünyasına adım atan pantolon, tunik ile beraber kullanılan ve hoş bir görüntü oluşturan kıyafettir. Tek başına ilgi odağı olmasa da beraber kullanıldığı kıyafetler ile şık duran bir tamamlayıcıdır. İsteğe bağlı olarak jean ya da kumaş pantolon tercih edebilirsiniz.

 

 4- Ferace

 

 Dış giyim dendiği zaman tesettür dünyasında ilk akla gelen kıyafet feracedir. İlk çıktığı günden bugüne tesettürlü kadınlar arasında çok sevilen ve sevilmeye devam eden ferace kendine katarak ilerlemektedir. İlk çıktığı zamanlar daha sade modelleri kullanılsa da modacılar tarafından mercek altına alınan ferace, son yıllarda daha canlı renk ve modelleri ile dikkat çekmektedir. Her kesimden ve yaştan bayana hitap edebilme özelliği ile tesettür dış giyimin favori kıyafetlerinin başında gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.