Tesettür Giyimde Tunik Nasıl Kombin Edilir ?

Tesettür Giyimde Tunik Nasıl Kombin Edilir ?

12 Kasım 2018

Tesettür giyim modasının olmazları Arassında yer alan tesettür tunik her kesime hitap eden tarımları ve renkleri ile kadınlara farklı kombinler oluşturma olanağı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde kadınların kullandıkları birçok kombinde tesettür tunik modellerine rastlamak mümkün olmaktadır. Gündelik hayatta kullanılan kıyafetler ile yapılan kombinlerde yer alan tunikler aynı zamanda iş hayatındaki kombinlerde de yer almaktadır.

 

 Aksesuarların Tuniklerle Olan Uyumu

 

            Kadınlar tesettür giyim kombini yaparken ilk yapmaları gereken şeyin kıyafet seçimi olduğunu unutmamalıdırlar. Bu seçimi yaparken hava durumu, kıyafetin giyileceği ortam, kişisel zevk ve beğeniler göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer yapılacak kombinde ana parça tesettür tunik ise bunun hangi renklerde ve modelde tasarımlar olduğu son derece önemlidir. Bir örnek ile açıklamak gerekirse, örneğin belden büzgülü ve kolları püsküllü bir kot tunik modeli tercih ediliyorsa bu tarzın spor bir tarz olduğu söylenebilir. Bu tunik modeli ile kombin edilecek parçaların seçimine gelinecek olunursa, açık mavi ya da beyaz kumaş pantolon ve beyaz spor ayakkabılar ile kombin neredeyse tamamlanmış olacaktır. Bu kombine ek olarak uzun siyah şal veya ipek şal tercih edilebilir. En önemli aksesuar parçalarından olan çanta ise spor bir modele sahip olmalı, kumaş veya kot tarzında bir çanta kullanılmalıdır.

 

Tesettür Giyime Damgasını Vuran Birbirinden Farklı Kombin Seçenekleri

 

             Farklı kombinler yaparak farklılık ve tarz yaratmak isteyen kadınlar için bir alternatif olan tesettür giyim ferace modelleri son dönmede oldukça beğeni toplamaktadır. Gündelik hayatın yanı sıra iş hayatında da sıklıkla tercih edilen tesettür feraceler farklı model ve desenleri ile dikkat çekmektedir. Tesettür feraceler kombin edilirken şal, eşarp ve ayakkabı tercihleri son derece önemlidir. Her ferace için ayrı aksesuar tercihi yapılırken modellerin renk ve tasarımları bu tercihlerde önemli bir etken oluşturmaktadır. Örnek vermek gerekirse, eğer haki renkli piliseli bir ferace modeli seçilmiş ise bu kombin bordo eşarp ve krem rengi tonlarında bir ayakkabı ile tamamlanmalıdır. Bu kombine koyu renklerde bir çanta ve saat oldukça uygun tercihler olacaktır. Bundan sonrası tamamen kişinin zevk ve tercihleri doğrultusunda oluşturulabilmektedir.

Kombinlerinizde kullanabileceğiniz çeşit çeşit tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.