Tesettür Giyimde Tunik İle Gelen Şıklık

Tesettür Giyimde Tunik İle Gelen Şıklık

09 Eylül 2018

 Tesettür giyimde hemen her yaşa hitap eden ve değişen formları ile tunik bayanlar için oldukça önemlidir. Yaz ayları içerisinde hafif ve ince kumaştan üretilen sportif ve klasik modelleri ile her tarza her stile hitap ediyor.

 

 Doğal Dokular

 

 Doku ve kumaş bakımından özellikle yaz ayları içerisinde sıcaklara bir önlem olarak üretilen tesettür tunik modelleri beyaz gibi yaza en uygun renk duruşları ve tarzı ile gözde modeller arasındadır. Organik yapıları ve görünüşleri anlamında yaz günlerinde hem rahata kavuşulacak hem de şık bir kombin imkanı sunacaktır. Özellikle havalı duruşu ile minimal bir tarza hizmet ederken dolaplarda bulundurulması gereken parçalar arasındadır. Keten ve pamuklu gibi parçaları yine bu materyalden üretilmiş şallar ile kullanarak doğal bir birliktelik elde edilir.

 

 Sportif Parçaların Etkisi

 

 Tunik modellerinde gençlere hitap eden sweat tarzındaki modeller günlük tarzda bir şıklığa davet ediyor. Kapşon ve birçok sportif detayı içerisinde barındıran modeller ile bol pantolonları ve spor ayakkabıları kullanarak kombin yapmak kolaylaşıyor. Eşofman şeklinde takım halinde de modellerin piyasada olduğu tunikler geniş kesim ve formları ile de yaz aylarını rahat geçirmeyi vadediyor. Hafta sonlarında konfor ve rahat bir tavırdan vazgeçmeyenler için bu tunik modelleri biçilmiş kaftandır. Spor tarzda tunikler ile bir araya gelen bol pantolonları kapsayan rengarenk takımlar ile enerjik bir görünüme merhaba diyor.

 

 Temel Parçalar

 

 Tesettür giyim anlamında boydan ve ara boy olan tunik modelleri sezonun popüler deseni olan çizgiler ile buluşuyor. Marin tarzına atıfta bulunan ve gömlek tesettür tunik biçiminde de bulunmaktadır. Uzun olan modellerin elbise olarak da kullanılabileceği modeller yaz günlerinde kurtarıcı haline geliyor. Yine sezonun popüler detaylarının temel tunik modellerine katılımı ile mükemmel bir eşleşme yakalanıyor. Etek uçlarına ve kollara uygulanan volan, fırfır detayları rahat ve şıklığı birleştiriyor. Tunikler aracılığı ile bohem tarzı da yakalamak kaçınılmazdır. Bohem tarza yakın olan desenler ve formlar ile hasır ayakkabılar, çantalar ve şal ile kombin yapılabilir. Ayrıca asimetrik kesimin verdiği güven ve naif duruş ile sezon boyunca etkisini hissettirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.