Tesettür Giyimde Sportif Detaylara Nasıl Yer Verilir?

Tesettür Giyimde Sportif Detaylara Nasıl Yer Verilir?

31 Ekim 2017

Spor tarzını tercih eden ya da tarzını spora doğru yönlendirmek isteyen kadınların tesettür giyim modelleri için de de çok fazla alternatifi bulunmaktadır. Özellikle genç tesettürlü kadınların yeni üslupları ile birleşen modeller oldukça ilgi çekici olmaktadır. Yepyeni trendler ile gündeme damgasını vuran modeller sokak stilinin sportif dokusunu ortaya çıkarmaktadır. En sık kombin stillerini oluşturmak için 2018 kış sezonunda sportif modellere daha çok yer verilmektedir. Gençlerin tercihleri sayesinde sezon çok daha dinamik bir hale gelmektedir. Sportif detaylar ile tesettür giyim yapabilmenin de bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edildiğinde ortaya çok hoş stiller çıkmaktadır.

 

 - Siyah ve Beyaz Rengin Sportif Şıklığı

 

            Genç tesettürlü kadınların özgür duruşlarını yansıtan siyah-beyaz rengin uyumunu bu sezon fazlası ile görmek mümkündür. Siyah ve beyaz ile tanımlanmış olan rahat spor pantolonların tunikler ile kombin yapılması sonucunda ortaya harika bir kombin seçeneği çıkmaktadır. Hem spor hem de oldukça şık olmak için en doğru tercih olmaktadır. Beyaz spor ayakkabıların kombini desteklemesi ile birlikte tek renk şal seçimi de en doğru karar olmaktadır.

 

 - Salaş Ceketlerin Etekler ile Uyumu

 

            Salaş modası 2018 kış modasında da oldukça etkilidir. Modanın kurallarının yıkılmasına neden olan yenilikçi tesettürlü gençler sayesinde sportif parçalar ile en şık tasarımları görmek mümkün olmaktadır. Deri eteklerin şıklığını salaş trençkotlar ya da salaş ceketler ile kombin yapmak en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Elde taşınabilen spor çantalar ve converse ayakkabılar sayesinde salaş ceket ve etek uyumunu yakalamak ve spor şıklık elde etmek mümkün olmaktadır.

 

 - Konforlu Salopet Tercihleri İle Gelen Şıklık

 

            Salopet modasının tesettür giyim ürünleri içerisinde de yer alması sayesinde tesettürlü kadınların daha da şık olması sağlanmaktadır. Gençlerin en yeni gözdesi olan salopet modelleri ile sportif tasarımları yansıtmak mümkündür. Oldukça cool bir görünüme sahip olmak için konforlu salopet tercihinde bulunulması gerekmektedir.

 

 - Spor Eşofmanlar ile Şıklığa Bir Adım Atmak

 

            Evde ya da spor yaparken eşofman takımı giyme zorunluluğu diye bir durum artık söz konusu olmamaktadır. Yeniliğe açık olan genç tesettürlü kadınların artık her ortamda tesettürlü eşofmanlar ile şık olduklarını görmek mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.