Tesettür Giyimde Son Moda Yenilikler Neler?

Tesettür Giyimde Son Moda Yenilikler Neler?

27 Nisan 2018

Tesettür Abiye Modelleri

 

            Yaz günleri yaklaşırken tesettür giyim firmalarını da tatlı bir telaş aldı. Bu telaşın adı abiye elbise üretmek telaşı. Çünkü havaların ısınması ile birlikte hem açık hem de kapalı alanlarda düğün mevsimi de açılmış oldu. Abiye denilen üst düzey elbiseler de kombin seçenekleri ile birlikte en çok düğünlerde giyilmeye devam ediyor. Senelik ve sezonluk olarak hazırlanan yeni tesettür giyim abiyeleri bu alanda öncü olmaya da devam etmekte. Üstelik her yaşta, her tercihte her kiloda bayan için özel üretimler de düşünülmüş durumda. Aramalarına büyük beden yazan hanımlar elbiseye modellerinde istedikleri tercihleri yapabiliyorlar.

 

            Aynı zamanda kolları volanlı olan modeller de şık ve özgün tasarımları ile göz doldurmaya kaldıkları yerden devam ediyor. Volan detayları haricinde gipürlü ürünler de oldukça moda. Gipür giyilen kıyafetlere ek olarak bir dantel havası vermekte ve işlemeli olarak el emeği göz nuru çeşitleri ile birçok hanımın ilk sıralarda yer alan tercihleri arasında bulunmakta. Göğüs bölgesi gipürlü olan abiye modelleri de mevcut. Abiye modellerinde 38'ten başlayıp 56'ya kadar uzanan geniş bir beden çizgisi de söz konusu. Abiye alırken dikkat edilmesi gereken en temel özellik ise seçici olmak. Çünkü alınan bir abiye birçok farklı gecede ve davette giyilmekte, uzun vadeli olarak giyilmektedir. Abiyelere uygun aksesuar modelleri de mutlaka denenmeli ve abiyeler destek aksesuarlar ile zenginleştirilmelidir.

 

 Tesettür Abiye Modellerine Uygun Aksesuar Çeşitleri

 

            Çeşitli aksesuarlar tesettür giyim firmalarının üzerinde özenle durdukları hususların başında gelir. Bir hanımı çeşitli davetlerde, yemeklerde ve düğünlerde şık, zarif ve de görkemli gösteren abiyelere ek olarak çeşitli aksesuarlar düşünülmeli. Bunların başında küpe ve kolyeler gibi her hanımın kesinlikle hayır diyemeyeceği ürünler bulunuyor. Kolye ve yüzükler gümüş ya da altın kaplama olarak tercih edilebilir. Bunun yanı sıra her yıl yeni kampanyalar ve indirimli fiyatlar ile müşterilere tanıtılan eşarp modelleri de mutlaka alışveriş listelerine eklenmeli. Abiye ve aksesuar alırken aşırıya kaçmak yerine lüks ve uyum göz önünde tutulmalıdır. Fiyat karşılaştırmaları yapılarak en uygun ürünler satın alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.