Tesettür Giyimde Sende Modayı Yakala

Tesettür Giyimde Sende Modayı Yakala

03 Haziran 2019

             Tesettür giyim markalı çeşitliliğini her geçen gün arttırırken, tesettür giyim tutkunları kombin yaparken çok fazla seçeneğin içinde bazen boğulmaktadır. Birçok güzel ve gösterişli parçayı nasıl kombinleyeceği konusunda karar veremeyenler arasındaysanız yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyun. Günümüzde bu kadar çeşitlilik varken tesettür kombini de bir sanat halini aldı. Herkes giyinir ancak herkes giydiğini yakıştıramaz ve taşıyamaz

 

Tesettür Kombini Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Detaylar


       Tesettür kombin
i yaparken en çok dikkat edilmesi gereken detay ayrıntılarda boğulmamaktır. Örneğin, rengarenk hareketli bir tunik seçimi yaptıysanız. Kombininizi tamamlamak için yine hareketli bir pantolon ya da etek seçerseniz. Parçalar birbiri içinde boğulur. Bu yüzden hareketli bir parça seçimi yaptıysanız düz bir parça ile kombinlemeniz gerekir. Yine düz bir eşarp ya da şal ile kombinlerinizi tamamlayarak şıklığınızı küçük dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz. Tesettür kombinleriniz göz doldursun istiyorsanız doğru parçalı ve doru renk uyumunu tercih etmeniz gerekir.

 

            Kadınların her alanda etkin rol oynadığı günümüz şartlarında doğru parçaları kullanmak, gidilecek yere uygun giyinmek şıklığınız göstergesidir. Kombininiz ne kadar başarılı olursa olsun gittiğiniz yere uygun değilse şık olmanıza engeldir. Doğru parça seçimlerini doğru yerlerde kullanmak önemli detaylardır. Örneğin; çok şık ve gösterişli bir ceketi salaş bir pantolonla bir davette kullanamazsınız. Kumaş seçimlerinin birbirine uygun olmasına dikkat etmeli, takım olmasalar bile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

 

 Tesettür Kombini Yapılırken Dikkat Edilmeyen Detaylar Şıklığınızı Gölgeler

 

            Her zaman şık olmak istiyorsanız mutlaka her kombininizde ayrıntılara dikkat edin. Tüm kombininiz kusursuz ancak ayakkabı seçiminiz yanlış ise yine bütünlüğü sağlayamazsınız. Kombin yapmak baştan aşağı önemlidir. Çanta seçimi, ayakkabı seçimi, kemer, ceket, mont, şal ve eşarp seçimi hepsini titizlikle kombinlediğiniz zaman doğru uyumu ve güzelliği yakalayabilirsiniz. Kombin yapmak sadece kıyafetten ibaret değildir. Kullandığınız takılarınızın da tesettür kombininizi tamamlayıcı ayrıntıları olmalı. Ancak bu şartlarda kusursuz uyumu sahip olabilirsiniz. Eşarp bağlama şekliniz bile kombinlerinizi tamamlamak için önemlidir. Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz, mutlaka detaylı araştırma yaparak hatta öğretici videolardan destek alarak kendinizi geliştirmelisiniz.


Tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.