Tesettür Giyimde Renklerin Birleşiminde Ne Tür Kriterler Vardır?

Tesettür Giyimde Renklerin Birleşiminde Ne Tür Kriterler Vardır?

23 Temmuz 2018

Tesettür Giyimde Siyah Renk Lacivert İle Birlikte Kullanılır Mı?

 

            Siyah renk çok karizmatik ve asil duran bir renktir. Doğru kombinlenirse kişinin zarafet içinde durmasını sağlayabilir. Her renk siyah ile kombinlenemez. Özellikle tesettür giyim modellerinde siyah renk ile lacivert asla birleştirilmemelidir. Her iki renk de farklı renklerin birleştirilmesinde tamamlayıcı renktir. Yine koyu renk bir şal ya da ayakkabı seçilmemelidir. Zaten lacivert ve siyah iki güçlü renk olduğundan dolayı bu iki güçlü renk birbirinden uzak tutulmalıdır.

 

 Parlak Renkler Tesettür Giyimde Nasıl Birleştirilmelidir?

 

            Koyu renk hariç yazın herhangi açık bir renk seçmekten çekinmeyin. Siyah, kahve, gri gibi koyu renklerden biri tek başına kullanıldığında ince görünmeyi sağlar. Kilolu tesettürlü bayanlar genelde bu renkleri tercih ederler. Parlak renkler koyu olan pantolon veya etekleri tamamlar. Sarı, yeşil ve pembe gibi parlak renkler üst olarak kullanıldığında, pantolon veya etekler koyu renklerden seçilebilir. Her ne kadar bu şekilde kullanılmalıdır dense de; tesettür giyim konusunda bilgi sahibi her kişi kendi kıyafetlerini her zaman daha iyi birleştirebilecektir.

 

 Tesettür Giyimde Örnek Renklerin Kullanımı Nerede Görülebilir?

 

            Yine de renk konusunda bir türlü karar veremeyenler için, parlak ve koyu renklerin nasıl kullanılacağını tesetturpazari.com adresindeki kombinlerden görebilirsiniz. Hemen hemen tüm koyu ve parlak renklerin birlikte nasıl birleştirildiğini, üst ve alt tesettür giyim modellerinde hangi renklerin kullanıldığı hakkında fikir edinilebilir. Tüm bedenlerin sınırsız bir biçimde yer aldığı ve en güzel tesettür giyim öneklerinin bulunduğu parçalardan temin edebilirsiniz. Birbirinden güzel desen ve tasarımlara sahip olan modelleri uygun eşarp ya da şallarla kombine edebilirsiniz.

 

 Şal ve Eşarp Seçimi Tesettür Giyimde Neden Önemlidir?

 

            Şallar ve eşarplar bir kadının görünümüne şıklık eklemektedir. Herkes bu küçük aksesuarların gücünü bilmektedir. Küçük koyu elbise yumuşak bir eşarp veya fular ile taze bir görüntü elde edilebilir. Özellikle tesettür giyim için vazgeçilmez tamamlayıcılardır. Eşarplarda doğru renkler kullanılırsa kıyafet bütünlüğü sağlanacaktır. Bir eşarp uzun uğraşlarla birleştirdiğiniz kıyafetinizi en üst düzey bir model de yapabilir, kıyafetinizi en itici hale de getirebilir. Şalların durumu da aynıdır. Elbisenizin üzerine itici bir şal kullandığınız zaman görünüm tamamen değişecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.