Tesettür Giyimde Püskül Modası Nedir?

Tesettür Giyimde Püskül Modası Nedir?

26 Nisan 2018

Bu yıl tesettür giyim noktasında en favori ürünler püsküllü tesettür ürünleri olmakta. Rahat bir görünüm katan püsküllü modeller kombinlere çok güzel anlamda şekil vermektedir. Daha genç ve dinamik görünmek adına bu püsküllü modeller tercih edilebilir.

 

 Ferace Ve Pançolarda Püskül Modası

 

 Tesettürlü kadınların tesettür giyim anlamında en çok tercih ettiği tesettür ürünleri arasında ferace ve pançolar yer almaktadır. Düğmesiz bir modelde pançolar çok daha hoş bir hava vermektedir. Bu modellerde yaka kısmından itibaren kendini gösteren püsküller hemen hemen sonuna kadar işlenmiş durumda. Dizin üst kısmına kadar gelen panço modellerinin kenar kısımlarında da püskül detayı olması tesettürlü hanımları çok daha farklı bir havaya büründürmektedir.

 

  Tesettür giyim noktasında diğer bir ürün olan feracelerde ise gerdan kısmından başlayan püsküllerin şerit şeklinde alta kısıma kadar geldiği görülmektedir. Bu sayede püsküllü feraceler ile tesettür kombinin de daha renkli bir hava yakalanabilmektedir. Ayrıca bu ferace modelinin birden fazla renk seçeneğinin de olması püsküllerin ortaya çıkmasına destek vermiştir. Bunun yanı sıra omuz kısmında aşağı doğru gelen püsküller de oldukça zarif bir görünüm katmaktadır.

 

 Kaplardaki Püskül Detayları

 

 Tesettür dünyasının dış giyimi olan son derece favori bir tesettür ürün olan kaplarda püsküllerden nasibini almaktadır. Hem mat tonlarda hem de canlı renklerde diz kısmında aşağı doğru gelmekte olan püskül işlemeleri tesettürlü hanımlara ayrı bir şıklık katacaktır. Tesettür noktasında tercihler bu yönde yapıldığında çok daha uyumlu kombinler ortaya çıkacaktır.

 

 Çantalardaki Püsküller

 

 Açık ya da kapalı kadınların olmaz olmazı aksesuar ürünü olan çantalar püsküller ile daha farklı bir görünüme ulaşmıştır. Tesettürlü kadınların hem gündelik yaşamda hemde özel günlerde rahatlıkla tercih edebilecekleri püsküllü çantalar hanımların oldukça hoşuna gitmekte. Yaz aylarında çok sık tercih edilmesi gereken bu çantalar ayrı bir hava katacaktır.

 

 Püsküllü Eşarp Ve Şallar

 

 Tesettür denince ilk akla gelen ürünler arasında yer alan eşarp ve şallar püsküller ile birleşince tesettürlü kadınları daha dinamik ve heyecanlı bir hale getirmektedir. Düz yelek ya da feraceler ile kombinlendiğinde kendi şıklığını çok daha fazla gösterecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.