Tesettür Giyimde Kombin Seçenekleri Neler?

Tesettür Giyimde Kombin Seçenekleri Neler?

04 Nisan 2018

Kombin Alışverişi Yapmanın Önemi

 

            Her zaman için toplu alımlar tekli alımlardan daha ekonomik olmuştur. Bunun en büyük kanıtı da tesettür giyim alanında aktif olarak üretilen kombin modelleri. Bu sayede bir yerine en az iki ürün alan hanımlar, iki adet farklı elbise ya da giyecek aldığı için fiyatlar konusunda da rahata eriyorlar.

 

            Aynı zamanda hanımlar için kreasyon oluşturmak ve ikili kıyafetler arasında renk ve biçim uyumu sağlamak her zaman kolay olmuyor. Bu nedenle ünlü modacıların ve stilistlerin renk bilgisine dayanıp tasarım tecrübelerini ön plana koyarak hanımlara özel oluşturdukları tesettür giyim kombinleri bu alanda da hanımlara şık ayrıcalıklar sunuyor. Böylece müşteriler ''bunla ne giysem daha çok yakışır''gibi tatlı giyim telaşlarından arınıp hazır halde kendilerine sunulan kombin seçeneklerini özgürce ve çok daha uygun fiyatlar ile değerlendirebiliyor.

 

 Yeni Sezonda Kombin Ürünleri

 

            Hanımlar için tesettür giyim firmaları birçok farklı kombin seçeneğini her sezonda sunmaya devam ediyor. Bunların başında pantolon tunik ikilisi yer alıyor. Tunik modellerinin sportif havasına eşlik eden bol paçalı pantolonlar ile hafta sonu gezmeleri ve ailecek edilen seyahatler çok daha rahat ve pratik olabiliyor.

 

            Likralı örme kumaşların harika dokusu ile birlikte giyenlerde yumuşak etkiler bırakan yelek ve tunik kombini de önümüzdeki ayların en çok talep edilen ürünleri arasında olmaya aday. Bu kombin seçeneklerin güllü desenler de bahar aylarının güneşli günlerine göz kırpıyor. Hem de nostaljik bir etki barındırması vasıtası ile oldukça çık detaylara imza atılıyor. Gül seçenekleri etek hizasında olabildiği gibi tüm gövdeyi çiçek bahçesine dönüştürecek kadar bol bir şekilde de kullanılabiliyor. Görüldüğü üzere kombin oluşturmak isteyen hanımlar için gül desenleri aracılığıyla bile birden fazla alternatif bulunuyor.

 

            Bu kadar bol seçeneğin ilk defa yaşandığı günümüzde kombin seçenekleri de sadece yelek ve tunik ile sınırlı değil. Asimetrik kesimleriyle milenyum çağının farklı konseptine uyum sağlayan tunikler de pantolon ürünleri ile birlikte satışa çıkarılmış durumda. Gömlek ve jile kombinleri de son iki - üç yıl içerisinde imal edilen ve çoğunluk tarafından sevilen ürünler arasında.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.