Tesettür Giyimde Kombin Seçenekleri Neler?

Tesettür Giyimde Kombin Seçenekleri Neler?

15 Mart 2018

Tesettür Giyimde Kombin Oluşturmanın Avantajları

 

            Hanımlar için tesettür giyim alanında kombin oluşturmak başlı başına bir seçenek. Bu seçeneği tercih eden hanımlar ise şıklık abidesi olarak ortamlarda boy göstermeye ve iltifatların tümünü almaya devam ediyor. Sektör bazında yapılan birçok araştırma ise tesettür giyim kombinini tercih etmenin ekonomik açıdan da daha tasarruflu olduğunu gösteriyor. Bu bakımda çeşitli mağazalarda, internet satış noktalarında ve kataloglarda kombin incelemek ve tercihini hanımlar için özel hazırlanmış kombin türleri arasından yapmak her bakımdan avantajlı görünüyor.

 

 Tesettür Giyimde Kombin Modelleri

 

            Hanımların özel meraklarını kombin seçenekleri ile harmanlayan tesettür giyim firmaları 2'li ve 3'lü kombin seçeneklerini mağazalarında sergilemeye devam ediyor. 3'lü kombin modellerin başı çeken ürünler ise tunik, ceket ve kolye üçlüsü. Bu üçlü kombinin sahibi olan hanımlar ne giysem telaşından kurtulup modacıların kendileri için özel hazırladığı 3'lü takımları gardıroplarından çıkarıp zevkle giyebiliyor.

 

            Tesettür kombinde öne çıkan desenlerin başında ise Hint desenleri yer alıyor. Hintlilerin kendilerine özgü efsanelerini ve mistik dışa vurumlarını yansıtan bu özel tasarımlar sayesinde hanımlar girdikleri ortamda şıklıklarını pekiştiriyor. Renkli püskül detaylı kombin modelleri ise özellikle turuncu ve kırmızı gibi canlı renkler ile buluştuğunda ortaya karakteristik tercihler çıkıyor. Kot pantolon ile tunikleri birleştiren kombin modelleri ise özellikle genç kızların bir numaralı alışveriş listelerini bir araya getirmeyi başarıyor.

 

 Tesettür Giyimde Babet Modelleri

 

            İlkbahar yaz kreasyonunda tanıtımı yapılan babet modelleri topuklu ayakkabılar ile birlikte en fazla ilgi çeken ayakkabı modelleri arasında. Babetlerde bu sene de son yıllarda olduğu gibi süet kumaşlar hakim ve moda. Fiyonklu babetler de alternatif tercihler için özenle hazırlanmış konumda. Bu senenin babet ürünlerinde moda renkler ise hardal ve pudra.

 

 Tesettür Giyimde Etek Modelleri

 

            Ön düğme detaylarına sahip olan uzun etekler aynı zamanda balık sırtı desenleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Pileli şifon bayan etekleri de hemen hemen her ortamda rahatlıkla giyilebildiği için konforlu tercihlerin merkezi haline geldi. İsteyenler için hem pileli hem simli hem de zigzag desenlere ev sahipliği yapan etek modelleri de mevcut.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.