Tesettür Giyimde Kalem Etek Modası

Tesettür Giyimde Kalem Etek Modası

23 Mayıs 2016

Muhafazakar giyim modasına yeni kazandırılan parçalardan biri de kalem eteklerdir. Genellikle genç hanımlar tarafından tercih edilen uzun kalem etek modelleri ile kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Şık ve düzgün bir duruş sergileyen bu tasarımlar doğru şekilde kombinlendiğinde en şık elbiselerinizle dahi yarışacak bir görünüme bürünebilir. Eğer daha önce kullanmadıysanız bu şık tasarımları denemekten siz de hoşlanacaksınız.

2016 tesettür giyim kalem etek modelleri çok dar bir kesime sahip değil. Bu yönüyle kullanım esnasında hanımları zorlamıyor. Oldukça geniş bir renk seçeneği yelpazesi bulunuyor. Dolabınızda bulunan kıyafetlerle uyumlu renklerde hazırlanmış tesettür kalem etek modellerini ürün çeşitlerimiz arasında da kolaylıkla bulabilirsiniz. 2016 yaz sezonunda bu parçaları sıklıkla göreceksiniz.

Tesettür Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?

Kendinden desenli olan kumaşlardan dikilmiş etekleri sade renklerde gömlekler ile kullanabilirsiniz. Uzun kalem eteklere en çok yakışan kıyafet gömlekler oluyor. Bu ikili kombin aynı zamanda çalışan hanımlar için de ideal bir ofis kıyafeti olabiliyor. Kalem etekler şık ceketler ile birlikte de kullanılabilir. Eteğin düzgün duruşunu desteklemek için hafif topuklu olan bir ayakkabı ile birlikte kullanmanızı öneririz. Orta boy ve oval kesime sahip olmayan çantalar ile şık bir kombin yapabilirsiniz.

Ayrıca kemerler ile birlikte kullanım şansı tanıdığı için, kalem etekler ile ekstra bir aksesuar kullanımına da gerek kalmayacaktır. Zevkinize göre ince ya da kalın kemer çeşitlerini kullanabilirsiniz. Etek ile aynı kumaştan dikilmiş parçalar eteklerin ön ya da yan bölümüne eklenerek daha gösterişli bir görünüm elde edilebiliyor. Bu modelleri de kalem etek çeşitlerimiz arasında görebilirsiniz.

Bu Yılın Trendi Kahverengi Kalem Etekler

Soft bir geçiş rengi olan kahverengi bu yıl muhafazakar kalem eteklerde en çok kullanılan renk oldu. Kahverenginin hemen her tonunu tercih edebilir, modern görünümünüzü destekleyebilirsiniz.

Sarının hem açık hem de koyu tonları sıklıkla tercih edilen bir diğer renk olmayı başardı. Eğer koyu bir renk tonu seçerseniz üzerine açık tonlarda bir kıyafet giymenizi öneririz. Eşarp ya da şal da yine eteğinizden daha açık tonlarda olmalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.