Tesettür Giyimde Gardıroptan Eksik Olmayan Kıyafetler Nelerdir?

Tesettür Giyimde Gardıroptan Eksik Olmayan Kıyafetler Nelerdir?

12 Aralık 2017

Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların kombinlerini yaparken en çok kullandığı parçalar gardıroplarından eksik olmamaktadır. Tesettür alışveriş fırsatları değerlendirilirken en çok alınan ürünlerin başında şal gelmektedir. Çünkü her tesettür kombininin tamamlayıcısı olan şal farklı renkte ve desende olmaktadır. Yazlık, kışlık ve mevsimlik şallar bulunmaktadır. Kalitesine ve kumaşına göre farklılık göstermektedir. Abiyeden, klasik giyime, spor giyimden sokak modasına göre şal seçimi farklı olmaktadır. Bu yüzden bayanların tesettür alışverişinde en çok aldığı ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca her stil kombinde en çok kullanılan üst giyim parçalarının başında tunikler gelmektedir. Hem her mevsim kullanılmaktadır hem de oldukça rahattır. Pantolonlarla kombin yapıldığı gibi eteklerle de yapılan kombinlerde kullanılmaktadır.

 

 İndirimli Alışverişlerde En Çok Hangi Ürünler Alınmaktadır?

 

            Tesettür giyimi benimseyen çalışan kadınların ofis modasına uygun olarak en çok satın aldığı ürünlerin başında kumaş pantolonlar gelmektedir. Tesettür alışveriş fırsatları değerlendirilirken boru paça kumaş pantolonlardaki indirimlerden faydalanarak avantajlı alışverişler yapılmaktadır. Bu üründeki geniş renk yelpazesinden faydalanarak uygun fiyata birkaç tane alma imkanı bulunmaktadır. Kış mevsiminde triko çeşitleri yanında gömlekler ilgi gören diğer ürünler arasındadır. Bu senenin favorileri arasında olan nakışlı gömlek ve kazaklar alışverişlerde yer tutmaktadır. Ayrıca spor giyim tarzının en önemli parçası olan kot pantolonlarda da rengarenk nakışlar kadınların ilgisini çekmektedir. Gösterişli giyim tarzını benimseyenler için üzerinde pul ve boncuk işlemeli bluzlarda alışveriş seçenekleri arasında yer bulmaktadır. Kolları volanlı olan, bebe yaka bluzlarda farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Hem etek hem de her çeşit pantolonla kombin yapılmaktadır.

 

 Tesettür Alışverişinde Alınan Dış Giyim Ürünleri Nelerdir?

 

            Tesettür tarzı giyimde dış giyim önemli bir yer tutar. Vücut hatlarını kapatmak için dışarıda mutlaka kullanılan bu ürünler içinde kap ve feraceler önemli yer tutmaktadır. Her mevsim tesettür alışveriş yaparken bu ürünler rahatlıkla kullanılmaktadır. Önden düğmeli veya fermuarlı olan kapüşonlu modelleri vardır. Yanlarda cepleri olan modeller kullanışlı ürünler bulunmaktadır. Gabardin montlar ise özellikle sonbahar ve kış aylarında tesettür giyim tarzında favoriler arasında yer almaktadır. Kürklü montların yanında, yakası ve kolları kürklü kabanlarda kış aylarının vazgeçilmezi arasında bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.