Tesettür Giyimde Fark Yaratan Stiller Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Giyimde Fark Yaratan Stiller Nasıl Olmalıdır?

08 Haziran 2018

Tesettür Giyimde Hırkaların Önemi Nedir?

 

            Hırkalar yıl boyunca tesettür modasının vazgeçilmezidir ve kolları örtmenin en iyi yoludur. Kalçadan aşağıda veya kalça üstüne uzanan kolları bir harikadır. Daha uzun hırkalar, düz bacak kot pantolon veya pantolonla mükemmel olacaktır, ancak etekler ile değil. Hırkalarda da asıl amacın tesettür giyimin tamamlanması, kollarınızı örtmek ve kıyafetinize renk katmaktır.

 

            Ceket, bluz ve kazakların altına giymek için beyaz, siyah ve krem renkleri alın. Daha yumuşak bir görünüm için hemen hemen her şeyin altında giyilebilir. Canlı olmalı, gerektiğinde küçültülmeli ve sarkmayacak kadar uzun olduklarından emin olun. Birçok kazan satın alındıktan sonra ipinin ve örgüsünün özelliğinden dolayı ilk yıkamadan veya kullanımdan sonra sarkmakta ve bir daha dolaptan çıkamamaktadır.

 

 Tesettür Elbise Giyinmenin Kuralları Var Mıdır?

 

            Tesettür elbiseler herkesi güzel ve rahat hissettirir, riskli değildir ve bedeni veya şekli ne olursa olsun her kadının dolabında mutlaka birkaç tane vardır. Özellikle uzun boylu kollu elbiseler giyinin, kemeri ön tarafa düğümleyin, ama sıkmayın. Rahat oturan hırka ile giyilen kolsuz tesettür elbiseleri tercih edebilirsiniz.

 

            Moda tasarımcıları giderek elbise kuralları hakkında yeni öneriler getiriyor. Günümüzde şekil ve renkleri birleştirerek yeni stiller ortaya koymaktadır. Artık çantayla aynı rengi giymek zorunda değilsiniz ya da aynı küpeleri ve kolyeleri takmanız gerekmiyor. Kıyafetleri birleştirmek basit görünebilir, ancak sık sık kötü sonuçlar da alınabiliyor. Giyinmek çok karmaşık iş değildir; cildinizin tonu, eşarbınızın rengi veya gözünüz gibi çeşitli belirleyici faktörleri hesaba katmanız gerekir.

 

 Tesettür Giyimde Pantolon Stilleri Nedir?

 

            Yaşınızı ve temsil ettiğiniz tesettür stilini giyiminizle büyük ölçüde etkileyebileceğinizi unutmayın. Her zaman rahat ve şık görünmek için pantolonunuzun rengini ayakkabıların rengi ile birleştirebilirsiniz.

 

            Siyah pantolonu diğer renklerle birleştirmek için en kolay yöntemlerden biri olarak kabul edilir. Siyah en nötr renktir ve onu daha canlı renkler ile birleştirebilirsiniz. Çok kötü görüneceğinden, beyaz ayakkabılarla siyah pantolon giymemelisiniz. Siyahı kahverengi veya kırmızı ile birleştirmeye de dikkat edin. Pantolonlar çık sıkı veya dar olsa da, vücudunuzu kapatacak pardesü, tunik gibi üst giyimlerle tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.