Tesettür Giyimde Fark Yaratan Modeller

Tesettür Giyimde Fark Yaratan Modeller

14 Mart 2019

 Tesettür Giyimde Fark Yaratan Kombin Seçenekleri

 

            İnci detaylı kombin modelleri tesettür giyim alanında fark yaratmaya devam etmektedir. İnciler hem gövde hem de kol kısımlarında mevcut halde tutularak sade tasarımlara ek bir parıltı imtiyazı da katmaktadır. İnci detaylı kombin modellerinde yeşil, kırmızı ve de pembe gibi çok canlı renkler sunulmaktadır. İkili takımlarda tunik pantolon modelleri her zaman olduğu gibi bu yıl da göz doldurmaya devam etmektedir. Tunik pantolon ikilisinin gündelik hayatta her mekan ve her zaman uygun ölçeklerde bir standarda sahip olması da ek bir avantaj olarak görülmektedir. Tunik modellerindeki fırfır detayları da bu kombin modellerine ayrı bir hava katarak son derece gözde ürünlerin gardıroplarda yer almasını kolaylaştırmaktadır.

 

            Yine aynı şekilde tunik etek takımları ofis ve iş yeri ortamlarındaki ağırbaşlı havaya tamamen uyum sağladığı için kurumsal bazlı mekanlarda da tercih edilmektedir. Papatya desenli ikili takımlar ise bahar ve yaz aylarının derin coşkusunu pozitif enerjiler ile birlikte yansıtarak son derece renkli giyim kültürleri oluşturmakta başarılı birer dışa vurum sağlamaktadır. Papatyaların mavi ve beyaz gibi açık renkler ile birlikte tasarlandığı bu kombin seçenekleri aynı zamanda son derece ekonomik fiyatlar ile birlikte arz edildiği için iki alıp bir öde kampanyalarına eş değer bir bütçe ekonomisi ile beraber potansiyel alıcılara takdim edilmektedir. Jile nakışlı tuniklerde ise mor, mavi ve pembe gibi renk ayrımları beğenilere uygun bir ölçekte kataloglarda ve vitrinlerde mevcut halde yer almaktadır.

 

 Tesettür Giyimde Fark Yaratan Yelek Seçenekleri

 

            Yelek seçenekleri ve modelleri tesettür giyim alanında fark yaratan ve satış grafiklerini olumlu etkileyen bir diğer üründür. Cepli uzun yelekler hem pantolon hem de etek modelleri ile mutlak uyum içerisinde değerlendirilmektedir. Önü sivri uzun yelekler ise kattığı yeni geometrik desenler ile birlikte farklılığını giyim ürünleri ile aktarmak isteyen hanımlara ayrı bir alternatif değeri sunmaktadır. Önü sivri yeleklerde beyaz dışında sarı ve turuncu gibi farklı renkler de yer almaktadır. Fermuarlı yelekler ise garni detaylara ev sahipliği yaparken aynı zamanda ceket görünümleri ile birlikte farklı çağrışımları bünyesinde barındırmaktadır.

Tesettür giyim modasında fark yaratan modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-giyim adresinde inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.