Tesettür Giyimde En Şık Kombini Yapmak

Tesettür Giyimde En Şık Kombini Yapmak

22 Nisan 2019

            Bayanlar için kıyafet, ihtiyaçtan da öte bir zevktir. Neyi neyle giyeceğini düşünen, özen gösteren bayanlar için kombin çok önemlidir. Muhafazakar kesimin tercih ettiği tesettür giyimde de birçok tesettür kombin yapılabilmektedir. Birkaç yıl öncesine göre, tesettür giyimde oldukça model ve çeşitliliğin artmasıyla, kombin yapmak daha kolay ve keyifli hale gelmiştir.

 

            Tesettürlü bayanlar, genellikle kombin yaparken; pantolon-tunik, etek-gömlek veya tek parça olarak elbise tercih etmektedirler. Çeşitliliğin ve modelin artmasıyla da birçok kombin önerisi oluşmaktadır.

 

 Tesettürlü Bayanların Kombin Tercihleri

Tesettürlü bayanlar kıyafet kombini yaparken rahatlığa, şıklığa ve uyuma dikkat etmelidir. Örneğin; iş hayatında bayanlar, rahatlığından ötürü pantolon-tunik kombinini kullanmaktadırlar.

 

            Bayanlar sadece iş hayatında değil, günlük hayatın birçok yerinde bu kombini tercih etmektedirler. Düz renk veya desenli modelleriyle, çeşit çeşit renkleriyle bayanların kurtarıcısı olan tunikler, pantolonla veya etekle çok rahat kombinlenebilmektedir. Kıyafeti tamamlayıcı şal veya eşarp ile ve uygun ayakkabı seçimi ile harika kombinler yapmak mümkündür.

 

            İkili kombinlerin yanında tek parça kıyafetle de tesettür kombin yapmak mümkündür. Mevsimine ve ortamına uygun elbiseler ile de çok güzel kombinler yapılmaktadır. Özel davetlerde, düğünlerde ve gecelerde abiye elbiselerle yapılan kombinler ile bayanlar gayet şık görünmektedirler. Bunun yanında elbise günlük hayatta da kurtarıcı kombinler arasındadır. Yaz aylarında giyilen ince şifon veya krep elbiseler yazın bunaltıcı sıcaklığında bayanların imdadına yetişmektedir. Eşarp veya şal ile kombinlenen bu elbiselerde renk ve model çeşitliliği oldukça fazladır.

 

 Tesettür Giyimde Kombin Nasıl Yapılır?  

Tesettürlü bayanların kıyafet kombini yapması için birçok alternatif bulunmaktadır. Önceden bu kadar fazla model ve çeşit olmadığı için kombinler çok klasik ve benzerdi. Fakat günümüzde tesettür giyimin artışı ve gösterilen ilginin sonucunda, firmalar bu doğrultuda ürünler üretmektedirler. Bayanlar tesettür kombin yaparken, birkaç önemli noktaya dikkat ederek şık ve özenli görünmeyi başarabilirler.

 

            Öncelikle kişi bedenine ve yaşına uygun kıyafeti seçmelidir. Daha sonra kombin yaparken renk ve desene dikkat edilmelidir. Örnek verilecek olunursa; pantolon-tunik kombininde desen ve renk cümbüşünden kaçınılarak, desenli bir tuniğin üzerine düz renk şal ile kombin yapılabilir. Düz model seçilen kıyafetleri desenli şal ve eşarplarla hareketlendirmek farklı ve hoş bir hava vermektedir.

 

            Firmaların ve çeşitli markaların hazır olarak sunduğu ikili kombinler de çok fazla tercih edilmektedir. Bu ikili kombinler, bayanların gardırobunda bulunması gereken kurtarıcı kıyafetlerdir.


Tesettür giyimde en şık tesettür kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.