Tesettür Giyimde En Çok Kullanılan Pantolon Modasında Neler Var?

Tesettür Giyimde En Çok Kullanılan Pantolon Modasında Neler Var?

07 Haziran 2018

 

            Tesettür giyimi tercih eden bayanlar özellikle en çok pantolon kullanmaktadırlar. Tuniklerin, gömleklerin, yelek ve hırkaların altına pantolon giymeyi tercih etmektedirler. Genellikle üst giyim kıyafet modasında bahsedilir fakat pantolon modası hep göz ardı edilebilmektedir.

 

            Tesettürpazari.com sitesinde yer alan tesettür giyim modasının ana unsurlarından pantolon modasında neler var, bir göz atabilirsiniz.

 

 Spor Pantolon Modellerinde Neler Moda?

 

            Spor kesim pantolonlar, rahat giyim açısından çok tercih edilebilmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında, tesettür giyim modasında spor ayakkabılarla çok güzel bir şekilde kombinlenebilen modellerin başında yer almaktadır.

 

 Bol Kesim Bağcık Detaylı Pantolonlar: Bol kesim pantolonlar rahat bir şekilde giyilebilmektedir. Bağcık detayı pantolonlara farklı bir hava katmaktadır. Bol kesim pantolonların bir diğer özelliği de belinin lastikli olmasıdır. Bu sayede her beden uygun olarak rahat bir şekilde giyilebilmektedir.

 

 Denim Pantolonlar: Kot pantolon modası hiçbir zaman geçmeyen bir moda demek doğru olacaktır. Her bayanın da dolabında mutlaka bulunan parçalar arasındadır. Kot pantolon modellerinde de beli bağcıklı rahat kesim modelleri bulabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra İspanyol paça ve bol paça kot pantolon modelleri özellikle yaz aylarına özgü ince kumaşlardan üretilmiştir.

 

 Klasik Kumaş Pantolon Modellerinde Neler Moda?

 

            Kumaş pantolon modellerinde son yıllarda farklı tasarımları bulabilmek mümkündür. Kumaş pantolon tasarımlarını hem spor ayakkabıyla hem de topuklu ayakkabılarla giyerek kombininizi şekillendirebilirsiniz. tesettürpazari.com sitesinde bulabileceğiniz, geniş renk skalasına sahip, farklı kesimlerde kumaş pantolon modellerini bulabilirsiniz.

 

 Klasik Kesim Pantolon Modelleri: Klasik kesim kısa paça pantolonlar tesettür giyinen bayanların en çok tercih ettiği pantolon kesimleri arasında yer almaktadır. Tunik ve gömleklerle güzel bir şekilde kombinlenebilmektedir. Bu modellerde renk skalası olarak farklı seçeneklerin bulunabilmesi de mümkündür.

 

 Boru Paça Pantolon Modelleri: Tesettür giyimde son yıllarda moda olan pantolon kesimlerinden biri de boru paça pantolon modelleridir. Bu kesimleri kot pantolon modellerinde de görmek mümkündür. Boru paça pantolonları tesettür giyim tercih eden bayanlar, hem günlük giyimde hem de özel bir davette rahat bir şekilde giyilebilmektedir.

 

 Önü Fitil Çizgi Pantolon Modelleri: Fitil çizgili pantolon modelleri bu sene moda olan tasarımlar arasındadır. Pastel tonlarda ve canlı renk tonlarında zevkinize uygun istediğiniz pantolon modelini seçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.