Tesettür Giyimde Elbise Modası

Tesettür Giyimde Elbise Modası

25 Eylül 2018

Rahat olması ile ön plana çıkan ve bayanların sık tercihlerinden biri olan tesettür elbise yaz kış fark etmeksizin her mevsimde doğru kumaş tercihi ile kullanılabilir. Tesettür giyimin başlıca ürünlerinden biri olan elbiseler günlük hayatta ve özel günlerde tercih edilecekler olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu tarz ürünleri seçerken kumaş yapısı ve detaylar kullanılacak alana ve aktiviteye göre bize ipuçları da vermektedir.

 

 Günlük Hayatta Tercih Edilebilecek Trend Elbise Modelleri Nelerdir?

 

            Günlük hayat için tercih edilen elbise modellerinde aranan ilk özellik rahat ve kullanışlı olmasıdır. Günlük yaşamda işe giderken gezerken ya da bir buluşma esnasında hem tek parça kombin yapmak hem de hazırlanmak açısından vakit kazandıran elbiselerde bu sezon öne çıkan ilk ayrıntı çiçekli desene sahip uçuş uçuş kumaşlardan üretilen elbiselerdir.

 

            Dar olmayıp eteklerinde A kesim tercih edilmesi elbiseye hem ayrı bir hava katarken hem de bayanlara hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Aynı zamanda saten ve parlak görünümlü kumaşlarda yine trendler arasında olup tek renk yerine birden fazla rengin bir arada kullanıldığı elbiseler sezonda göze çarpan parçalar arasındadır. Yaka detayında nakış işlemeler bulunan modellerde günlük hayatta da şık görünmeyi sevenler için ideal tercihtir. Hem tek renge sahip hem de detaya sahip bu modeller belden büzgülü oluşu ile vücut formuna rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Farklı olmak ve çizgi detaylardan hoşlanan bayanlar için ise asimetrik çizgileri desen olarak barındıran elbise modelleri günlük elbise modellerinde seçenek olarak sunulmaktadır.

 

 Özel Gün ve Davetlerde Tercih Edilebilecek Trend Elbise Modelleri Nelerdir?

 

            Özel günlerde bayanların giyimine ekstra özen gösterdiği herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Özel davetler için sezonun trendleri arasında öne çıkan tesettür elbise modelleri arasında ilk olarak pelerinli dar kesime sahip modeller göze çarpmaktadır. Ayrıca özel davetlerde dikkat çekmeyi sevenler için payetli modellerde yerini korumaktadır. Özellikle kol ve bel kısmında bulunan parlak kısımlar sade şık olmak için özel detaylardır. Parlaklıktan hoşlanmayıp ancak detaydan hoşlanan bayanlar için kolları inci ile işlenmiş elbise modelleri hem şık hem sade hem de rahat modelleridir.

Ayrıca mevsimlik spor elbise modelleri : www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.