Tesettür Giyimde Dikkat Çeken Tasarımlar Nelerdir?

Tesettür Giyimde Dikkat Çeken Tasarımlar Nelerdir?

19 Mayıs 2018

Sezonun Trend Yapısına Uygun Tesettür Giyim Seçenekleri Nelerdir?

 

            Bahar sezonun giriş yapması ile beraber tesettür modasına yönelik tasarımlarda şekillenmektedir. Tasarımların trend özellikleri ve hangi ürünlere yönelik seçimler yapılması gerektiği ortaya konmaktadır. Sezonun en trend modelleri ve renklerinin bir arada yer aldığı Tesettür Pazarı ise bu konuda ortaya koyduğu geniş ürün yelpazesi ile bayanlara seçenekler sunmaktadır. Özellikle sezona damgasını vuracak olan tesettür giyim tasarımlarından olan tulum ve tunik modelleri, elbise tasarımları ile bayanlara hitap etmektedir.

 

            Özellikle bu sezonun dikkat çeken ürünleri arasında yer alan tulum modelleri birçok trend detay kullanılarak meydana getirilmektedir. Trend tulum modellerinde çiçek baskıları ve kemer kullanımı öne çıkmaktadır. Siyah renk kumaş kullanılarak oluşturulan, bol paça ve bol pantolon kesimine sahip tulumlar, kırmızı renkte çiçek baskıları oluşturulmaktadır. Tulumlar da siyah ve kırmızı renklerinin bir arada kullanılması ve çiçek baskılarının eklenmesi ise bu sezonun trend modellerini oluşturmaktadır.

 

            Tulum modellerinde özellikle kırmızı, siyah ve beyaz renklerin kullanımı ön plana çıkmaktadır. Diğer trend ürünlerden biri ise puantiye kullanılarak oluşturulan siyah, beyaz tulum seçenekleridir. Siyah beyaz tulumlar, kırmızı renkte kemerlerin kullanımı ile tasarlanmaktadır. Tulum modelleri hem rahat hem de şık olmaları açısından bu sezon en çok tercih edilen tesettür giyim seçeneklerini oluşturmaktadır. Kapalı bayanlara yönelik yenilikçi ve yaratıcı bir tarzın oluşmasına olanak sağlamaktadır. Bu sezon kot kumaş kullanımı ise hemen hemen her modelde sağlanmaktadır. Kot tulumlar ve elbiseler sezonun favori seçenekleridir.

 

 Tesettür Giyimde Spor Tasarımlar Nelerdir?

 

            Özellikle bahar havasına uygun elbise modellerinde kot kumaş kullanımı öne çıkmaktadır. Kot elbiseler bayanların günlük hayatlarında şık ve spor bir görünüm elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Elbiselerde kot kumaş ve elbise kumaşlarının kullanımı bir arada sağlanmaktadır. Üst beden kot alt beden penye ya da etek kumaşları ile oluşturulan iki renk elbiseler sezon içerisinde dikkat çeken spor tesettür giyim modelleridir. Bu modelleri tercih eden bayanlar dinamik ve sportif bir tarz yakalayabilirler. Sezona yönelik abiye, günlük elbise, pantolon, tulum ve tunik gibi bayanların ihtiyacı olan birçok tasarım ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.