Tesettür Giyimde Bu Sezon Öne Çıkan Modeller Hangileridir?

Tesettür Giyimde Bu Sezon Öne Çıkan Modeller Hangileridir?

16 Ekim 2017

Tesettür giyim sektörü içerisinde üretilen ürünler sezona göre değişiklik göstermektedir. Sezon ve mevsim ürünlerin kumaşlarına ve tasarımlarına doğrudan etki edecektir. Bu durum yaklaşmakta olan yeni kış sezonu içinde geçerlidir. Yaz mevsiminin bitmekte olduğu şu günlerde birçok tesettürlü kadınlar yazlık ürünlere ilgi göstermeyi bırakıp yeni sezon tesettür giyim ürünlerine yönelmiş durumdadır. Bu sezonun en trend ürünlerinin hangileri olacağı kadınların göstereceği ilgiye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Henüz yeni yeni satışa sunulmaya başlanan tesettür giyim ürünleri incelendiğinde bazı tasarımların çok daha ön plana çıktığı net bir şekilde görülecektir. Bu yılın sonbahar kış sezonu tesettür giyim ürünlerinde ön plana çıkan tasarımlar aşağıdaki gibidir;

 

 Şal desenli ve etnik motifli eşarplar

 

            Eşarplarda desen modası yeni olan bir durum değildir. Yaz sezonunda da birçok kişi desenli olan eşarpları tercih etmiş ve kullanmıştır. Fakat bu yeni sezonda ürünlerin desenleri kış mevsimine uygun olacak şekilde yenilenmiştir. Bu sezon birçok tesettür giyim ürününde rastlanan etnik desen ya da diğer adıyla şal desenleri kışlık eşarplarda da yerini almış durumdadır. Bu eşarplar genellikle yünlü ya da o tarz kalın kumaşlardan üretilmektedir. Bu sayede kişi hem sıcak kalacak ve yeni sezon tesettür giyim modasına uyum sağlamış olacaktır.

 

 Yeni sezon özel tasarım tunikler

 

            Yeni sezon tesettür giyim modasında öne çıkan ürünlerden biride tesettür tuniklerdir. Tunikler her sezon ön plandadır fakat tasarımlar sezonun modasına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple bu sezon satışa sunulan tesettür tunik modelleri de değişiklik göstermiş ve tasarımlarda farklılaşmalara gidilmiştir. Bu kış sezonunda önceki kış sezonlarından farklı olarak kalın fakat daha renkli ürünlerin ön plana çıktığı görülecektir. Bu sayede kış aylarında koyu renk giyme zorunluluğu ortadan kalkacaktır.

 

 Bu sezon hangi tasarımlar moda?

 

            Bu kış sezonunda tasarım anlamında değişikliklere gidilmiş ve mevsimin kasvetli havası tesettür giyim ürünlerine yansımamıştır. Renkli kalın tunikler ve desenli eşarplar bunun en net kanıtıdır. Desenler ve renkler yaz aylarında olduğu kadar hareketli ve gösterişli olmasa da gene de kullanılmış ve ürünler bu şekilde satışa sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.