Tesettür Giyimde Bu Sezon Hangi Değişklikler Var?

Tesettür Giyimde Bu Sezon Hangi Değişklikler Var?

07 Haziran 2018

Renklerde Uygulanan Sadelik

 

            2018 sezonunda neredeyse tüm tesettür giyim kıyafetlerind uygulanan renk değişimi, kadınlar tarafından oldukça iyi karşılanmıştır. Çünkü hem daha minimalist hem de daha modern bir hava yaratan pastel renk tonları kadınların sade bir görünüm ile de şık olabilmelerini sağlar. Modadaki bu değişim sitemizde bulunan tüm ürünler üzerine de yansımaktadır. Özellikle sitemizde yer alan ve günlük hayatta giyilen elbise, tunik veya bluz gibi kıyafetlerde kullanılan pastel renk tonları kadınların ilgisini çekmektedir. Sitemizden satın alacağınız bu kıyafetler ile bir yandan sade bir hava elde ederken bir yandan da feminen görünümünüz ile insanları kendinize ve kıyafetlerinizin güzelliğine hayran bırakabilirsiniz.

 

 Farklı Kesim Şekilleri

 

             Sitemizdeki kıyafetlerde uygulanan bir diğer değişim de kıyafetlerin farklı kesimlere sahip olmasıdır. Üst kısma giyilen bluz tarzı kıyafetlerde veya elbiselerin üst kısmında özellikle kol bölgesinin bol kesilmesi, kıyafete salaş bir hava kattığı için genel olarak kombini de değiştirir ve sade bir şıklık ortaya çıkarır. Bunun yanında alt kısımlarda kullanılan oval, çapraz veya şekilli kesimler de bu sezonun modalarından biri olarak sayılabilir. Üzerinde detay kullanılmayan kıyafetler farklı şekillerde kesilerek şıklık sağlanmış olabilir. Sitemizde yapacağınız bir araştırma ile farklı kesimlere sahip tesettür giyim kıyafetlerini bularak harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Sitemizde sunulan bu çeşitlilik de kadınların hem daha salaş hem de daha ciddi bir tarz belirlemesinde önemli bir role sahiptir.

 

 Farklı Detay Kullanımı

 

            2018 sezonunun tesettür giyim kategorisinde meydana gelen bir diğer değişim de kıyafetler üzerinde kullanılan detayların farklılık göstermesidir. Sitemiz tamamen son moda trendlerine göre kıyafetler satışa sunduğu için kıyafetler üzerindeki detaylar da buna göre değişim göstermiştir. Her ne kadar kıyafetler üzerinde detay kullanımı azalmış olsa da, artık tek bir gösterişli detay ile tüm şıklığı sağlamak mümkündür. Sitemizde satışa sunulan modeller arasında özellikle inci, nakış ve tüy detayları dikkat çekmektedir. Bu minik detaylara sahip olan kıyafetler ile kombinlerinizi oluşturarak muhteşem görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Siz de bu değişimleri güncel olarak takip eden sitemizden kıyafet seçimi yaparak kombinlerinizi canlandırın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.