Tesettür Giyimde Bu Kışın Olmazsa Olmaz 5 Trendi

Tesettür Giyimde Bu Kışın Olmazsa Olmaz 5 Trendi

23 Kasım 2018

Kış aylarına girmek üzere olduğumuz şu günler de yavaş yavaş kış gardıroplarımızın düzenlenmesi ve eksiklerin giderilmesinin dönemi gelmiştir. Gardırop düzenlemesine başlamadan önce bu yılın trend parçalarını, renk ve desenlerini bilmek bizi bu kışın stil sahibi kadınları arasına taşıyacaktır. Tesettür takım ve kıyafetler ile ilgili bu kışın olmazsa olmaz 5 trendi ise şu şekildedir.

 

 1.Tartan Desene Sahip Parçalar

 

            Aranız da tartan desenin nasıl bir şey olduğunu bilmeyenler için, ünlü İskoç eteklerine ait desene tartan desen adı verilmektedir. Bu kış bu deseni özellikle kloş etekler de, pantolonlar da oldukça sık görmemiz mümkün olacaktır. Henüz kışlık alışverişini yapmamış olanların bulduğu ilk tartan desenli ürünü dolabına eklemesi faydalı olacaktır.

 

 2.Her Türlü Neon Renkler

 

            Genel de kışın renkleri koyu renkler ve toprak renkleri olarak karşımıza çıkarken bu kış beklenmedik bir şekilde son derece renkli bir kış olacaktır. Özellikle kalın kazaklar da bol bol neon renkler hakim olacaktır. Çoğu insan neon renklere zor alışmakta ve bu renk parçaları zor kullansa da, bu yıl bu tabuyu yıkan çok fazla kişi olacaktır.

 

 3.Kadifenin Büyüsü

 

            Bu yıl öne çıkan kumaşlarından biri kadife kumaş olmaktadır. Özellikle alt üst takım olarak tesettür giyim de son derece şık olacak kombinler yaratmanızı sağlayacaktır. Kadife İspanyol paça pantolonlar ve üzerine aynı renk ve kumaşta ceketler son derece etkili parçalar arasında yer alacaktır.

 

 4.Tayt ve Pantolon Etekler

 

            Tesettür giyim de özellikle önemli parçalar arasında yer alacak olan bu alt giyim ürünleri çok karşımıza çıkacak ürünler olacaktır. Hafif dökümlü bu tayt ve pantolon etekler basit gömlek ve triko kazaklar ile kombinlenerek basit ama son derece şık bir tarz yaratabilirsiniz.

 

 5.Yılın Favori Deseni Yılan Derisi

 

            Bu yılın belki de en çok kullanılacak olan deseni yılan deseni olacaktır. Neredeyse tüm marka ve tasarımcılar bu yıl bu desene koleksiyonların da fazlaca yer verecektir. Durum böyle olunca da yılan derisi oldukça trend ve popüler parçalar arasında yer alacaktır. Özellikle uzun kollu gömlekler de, uzun etekler de oldukça fazla yer alacaktır.

Kış sezonunun en seçkin tesettür takım modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-takim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.