Tesettür Giyimde 2018 Yazı

Tesettür Giyimde 2018 Yazı

02 Mayıs 2018

Bu yıl moda tasarımcıları canlı renkleri desenlerle birleştirerek yazın bütün enerjisini ortaya çıkarmayı planladılar. Bu yansımalar tesettür giyim dünyasını da etkiledi. Daha sofistike renkler içeren 2018 yazı, bütün kadınların enerjilerini ortaya çıkarmaya niyetli görünüyor.

 

 Çiçek Desenleri Ön Planda

 

            Tesettür giyim 2018 yazına çiçek desenleri ile merhaba diyecek. İrili ufaklı desenleri kıyafetlerin bütün parçalarında görmek mümkün. Özellikle yeşil, turuncu, sarı gibi canlı renkler desenlerde birbirinin içine geçecek. Tabi çiçek desenleri bir tek kıyafetler ile sınırlı değil. Çantalar, kemerler ve aksesuarlarda çiçeklere bürünüyor. Çiçek desenlerine eşlik eden bir başka tasarım modeli ise iki çift renkli tasarımlar.

 

            Özellikle uyumlu renklerin hakim olduğu tasarımlarda iki parçalı kombinler ön planda. Hatta aynı rengin farklı tonlarını kullanmak bile mümkün. Örneğin koyu mavi bir tunik ile açık mavi bir pantolon kombin yapılabilir. Bu kadar cesur olmak istemeyenler ise tek renge yönelerek modaya uyum sağlama şansına sahip. Tek renklerde ise soft tonlar hakim.

 

 En Trend Renkler

 

            Yaz deyince akla cıvıl cıvıl renkler gelir. Kışın kasvetli ve koyu havasından kurtulmak için inanılmaz bir fırsat. Bu sezonun en çok öne çıkan rengi turuncular. Turuncunun her tonu ile üretilmiş kıyafetler bulmak mümkün. Bir diğer ana renk ise mavi. Koyu maviden turkuaza kadar mavinin her rengi kullanılıyor. Tesettür giyim üreticileri de mavileri çalışmayı ihmal etmemiş. Asaletin rengi olan mor ise yine başköşelerden birinde duruyor. Liladan başlayan seçenekler morun koyu tonlarına kadar ilerlemiş durumda. Özellikle abiye kıyafetlerde bu sene sıkça mor renk ile karşılaşılacak. Bu sezonun en cömert teklifi ise sarı ve lila renklerinin birleşiminden geliyor. Kulağa tuhaf gelse de lilanın hafif soğuk tavrı sarının canlılığı ile uyum sağlamaktan çekinmemiş.

 

            Aksesuarlara gelince, onların da bir o kadar canlı olduğu söylenebilir. 2018 yazı bel kemerlerini de beraberinde getiriyor. Bu sene kemerler biraz daha ince. Kendine güvenen kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olacağı kesin. Ayakkabı ve çantalar da ise uyumlu ama farklı renkleri tercih etmek hala geçerliliğini koruyan bir trend olarak kalıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.