Tesettür Giyim De Yeni Sezon Modelleri Nelerdir?

Tesettür Giyim De Yeni Sezon Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2017

Günümüz de tesettür giyim

 

            Tesettürlü bayanların eski dönemler de tesettür kıyafetlerini seçmelerinde pek fazla çeşit ve tarz imkanları yoktur. Fakat şu an ki dönem de istenilen tarz, çeşit ve kriter de çok fazla modele ulaşma imkanlarına sahipler. Bunu ister internette sanal alışveriş mağazalarından isterler ise direk mağazaya giderek çok basit ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

 

            Eski zamana oranla kadınlar artık modayı takip eden, trend ürünleri kullanan ve kendine yakışan ürünleri seçer hale gelmiştir. Kadınlar için dış görünüş oldukça önemlidir ve her zaman şık ve güzel görünmek isterler. Tesettürlü bayan için de şık ve güzel görünmek artık çok kolaydır ve uygun fiyat seçenekleri ile bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

 

 Tesettür giyim de kullanılan favori renkler

 

            Tesettür giyim de bu sezon en çok kullanılan favori renkler; su yeşili, eflatun, pudra pembe, beyaz, buz mavisi, hardal, narçiçeği, mor ve gold, somon, gümüş, bakır gibi ışıltılı renklerdir. Kırmızı, turuncu gibi sıcak renkler ve siyah, beyaz gibi nötr renkler ise yaz kış her sezon kullanılabilen modası geçmeyen renkler arasında yer alır. Tesettür abiye modellerinde de ışıltılı ve sade renkler tercih edilmektedir.

 

 Tesettür giyim de trend parçalar

 

            Bu sezon genellik ile geometrik şekiller de kesilmiş, ışıltılı taşlar ile tasarlanmış modeller kullanılmaktadır. Kol ve yaka kısımlarında küçük çiçek ve kelebek motifleri bulunan ürünler de yazın oldukça yoğun ilgi gören modeller arasında bulunur. Dantel işlemeli modeller ise her zaman ilgi gören, günlük ve abiyede de rahatlık ile kullanılabilen ürünlerdir. Bu modellerin yanı sıra bel kısmında işleme veya ince bir kemer detayı bulunan tesettür kıyafetleri de son dönemin vazgeçilmezleri arasında yerini alır.

 

            Tesettür giyim de seçilen parçalar ve eşarp birbiri ile uyumlu olmalıdır. Kıyafetleri takım halinde birbirlerine uygun tasarlanmış şekilde bulmak mümkündür. Uygun fiyat ve kalite de istenilen tarz ve model de her yaş grubuna uygun tesettür kıyafetleri mevcuttur. Aynı zaman da tesettür abiye modellerinde de oldukça göz kamaştıran modeller yeni tasarımlar arasında yer alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.