Tesettür Giyim Bu Yaz Daha Canlı

Tesettür Giyim Bu Yaz Daha Canlı

19 Haziran 2017

Geçtiğimiz yıl içerisinde tesettür modası oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle püsküllerin tesettür giyimde yer almasıyla beraber farklı modellerinde ortaya çıkması söz konusu olmuştu. Bu yıl tesettür elbise modelleri ve fiyatları her bütçeye uygun şekilde sunuldu.

 2017 yılı yaz aylarına adım atmaya başladığımız şu günlerde yazlık kıyafetler ortaya çıkmaya başladığı gibi düğün sezonu da açılmış oldu. Birbirinden renkli ve farklı modeller tesettür giyimde bu yaz kapalı hanımların ilgi odağı olacaktır.

 

            Geçen yıl karşımıza çıkan püsküller, ponponlar, renkli ve desenli eşarplar bu yılda yine modasını koruyor. Tasarımcıların daha fazla tesettür modelleri üretmek için farklı moda akımlarını tek bir alanda toplamaya çalıştığını duyuyoruz. Ünlü modacılar son zamanlarda defilelerinde tesettür modasına da yer vermeye başlayarak renklerin gücünü kullanmaya çalışıyorlar.

 

 Tesettür Giyimde Renklerin Gücü

 

            Daha önceki yıllara bakıldığında daha çok koyu renkler tesettür giyimde kullanılıyor olsa da bu yıl özellikle yaz aylarında tüm renklere yer verilmeye çalışılıyor. Uygun tesettür elbise modelleri ve fiyatları şimdiden takip edilmeye başlandı. Düğün organizasyonlarında tesettür giyim tercih eden kadınlar daha renkli ve daha dikkat çekici modellere odaklanıyor. Kırmızı, yeşil, turuncu ve mavi renklerin tesettür giyimde kullanılarak alışılagelmiş modanın dışına çıkılmakta. Yazın sıcak ve hareketli renklerin tesettürde de yer alması daha özgür renkler tercih etmenize olanak sağlayacak.

 

 Eşarplarda da Renklilik Moda

 

            2017 yılı tesettür elbise modelleri ve fiyatları sonrasında tesettürde en önemli giyimlerden biride eşarplar. Yine geçtiğimiz yıl desenli ve renkli eşarp modası bu yılda ilgi odağı.

 Eşarplarda bulunan mistik desenler yerine çizgili desenler 2017 yılı tesettür eşarplarında daha çok karşımıza çıkacak. Çizgili ve ekoseli eşarplar seçilen elbiselere göre renk uyumu ile beraber tesettür modasına ilgi duyan kişilere sunuluyor. Ayrıca bu yıl yine farklı renklerin koleksiyonlarda yer almasının dışında kıyafet ile zıt renkler de tercih edilebiliyor. Eşarp kumaşında yine ipek eşarplar da tercih edilebilir. Renk ve desen tercihini kıyafete uygun ya da zıt renk tercihleri yaparak 2017 yılı tesettür modasını yakından takip edebilirsiniz. Renkli ve canlı tesettür giyim bu yıl oldukça fazla ilgi görecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.