Tesettür Giyim Alışverişi İçin Doğru Adresler Nerelerdir?

Tesettür Giyim Alışverişi İçin Doğru Adresler Nerelerdir?

10 Temmuz 2018

Tesettür kıyafetlerinde istenilen ve aranılan modelleri mağazalarda bulmak zor olabilir. Bu durum dışında ise, beden sorunu da il başta yer alan problemlerdir. Fiyatların pahalı olması da tüm bayanların ortak sorunudur. Tüm bunlar için çözüm bulan firmalar, internet üzerinden online satış yapmaktadır. Bu firmalardan istenilen ürünler kolay ve güvenli şekilde temin edilebilir. Aranılan her model ve her bedenin satışını yaptıkları için her bayana hitap etmektedirler. Bu firmalarda fiyatlar da beklenilenden çok daha uygundur. Tesettür giyim kıyafetlerini denemekte zor bir işlemdir. Uzun zamanlar süren yorucu alışverişler yerine bu şekilde alışverişler çok avantajlıdır.

 

 Tesettür Kıyafetleri Neden Pahalıdır?

 

            Tesettür giyim ürünlerinin pahalılığı fazlası ile tartışılan bir konudur. Fakat tesettür ürünleri için belirlenen etiket fiyatları normal olarak kabul edilmelidir. Fiyatlarının pahalılığı normal giyim tarzlarına göre belirleniyor. Fakat tesettür kıyafetleri normal giyim tarzlarına göre çok daha fazla emek ve işçilik ile üretiliyor. Kullanılan malzeme ve kumaş miktarı da artıyor. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda tesettür kıyafetlerinin pahalı olduğu söylenemez.

 

 Tesettür Modasında Eşarpların Önemi

 

            Tesettürü tamamlayan eşarplar içinde moda trendleri takip edilmelidir. Dönemin modasına uygun olan kıyafetlerin kullanımına verilen önem eşarplara da verilmelidir. Eşarplar tesettürü tamamlayan parçalardır ve kombine dahil olan ürünlerdir. Bu neden ile eşarp markalarının sayfa görsellerinden moda takibi yapılmalıdır. Doğru bir takip için en doğru kaynak bu siteler olacaktır. Moda takibinin yanı sıra bağlama teknikleri de oldukça önemlidir. Bağlama tekniklerinin yüz yapısına uyumlu olması gerekmektedir. Bu teknikler içinden yüz yapısına uygun olan modelleri bulmak için internet üzerinden araştırmalar yapılabilir.

 

 Tesettür Giyimde Yapılan Hatalar Nelerdir?

 

            Tesettür bayanların genelinde görülen bir hata olarak fazla ve abartılı eşarp bombeleri örnek gösterilebilir. Eşarp bombelerinin abartılı olması her açıdan da kötü bir görüntüye neden olur. Bu sebep ile eşarp bombelerinin abartılmaması gerekir. Bu durum dışında ise, baştan aşağıya aynı renk tonunda giyinmek de hatalı bir seçim olacaktır. Tesettür giyim kıyafetleri büyük parçalardan oluştuğu için aynı renk tonlarını kullanmak büyük bir hata olur. Aynı ya da benzer renkler yerine farklı renkler arasında uyum yakalanmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.