Tesettür Eşofman Tunik Modellerini Gördünüz Mü?

Tesettür Eşofman Tunik Modellerini Gördünüz Mü?

19 Haziran 2017

Kendi stilini oluştururken muhafazakâr bakış açısını da kaybetmek istemeyen kadınlar en çok tunik giyerek kendini ifade ediyor. Çünkü kullanımı çok kolay ve tesettür uygulanışın pratik yollarından biri olarak görülüyor. Üstelik hem rahat hem şık hem de uykun fiyatlara birbirinden güzel en moda tesettur giyim tunik modelleri bulmak çok kolay.

 

 Hem Rahat Hem Çok Moda

 

            Tesettur giyim tunik modelleri içinde son zamanlarda çok trend olan eşofman tuniklere değinmek istedik. Modern kadınlar hem şıklığı hem de rahatlığı birlikte arzuluyor. Artık kaplan desenli eşofmanlar ya da eşofmanlara işlenen taşlar sayesinde kadınlar, günün her saatinde feminen kimliğini yansıtıyor. Aynı durum tesettur giyim tunik modellerinde de karşımıza çıkıyor. Bazıları bileklere kadar bazıları ise dize kadar uzanan eşofman tunikler detaylarıyla ilgi görüyor. Üzerine armalar, payetler, özellikle kollara yapılan danteller hem şık görünüyor hem de kullanmayı tercih edenleri daha genç bir çizgiye taşıyor. Eşofman tunikler kapüşonlu olarak tasarlansa da daha düz yakalı modellerde olabiliyor. Genelde fermuarlı tasarlanan bu tunikler fermuar renk seçimi ile de kendini gösteriyor. Bazen kırmızı bazen gold ya da gümüş rengi bir fermuar eşofmanlara hareket kazandırıyor.

 

            Bir başka eşofman tunik modeli de asimetrik kesim, düğmesiz ve fermuarsız tasarlanmış 0 pamuklu kumaştan yapılan ancak elastan tarafı da olan tesettür eşofman tuniklerdir. Üniversite gençleri arasında çok ilgi gören bu tuniklerde fermuar bozulma derdi olmadığı gibi giy-çık kolaylığı da var. Bu tarz eşofman tuniklerde kollarda ya da göğüs bölgesinde baskılı çoğunlukla İngilizce temalı sözcükler ya da rakamlar dikkat çekiyor. Natürel renklerde tercih edilen eşofman tunikler vizon, pudra, lacivert, hâki, taş ve Aqua renklerinde ya da yazın parlak renklerinden oluşan geniş seçeneklerle sunuluyor. Eşofman tuniklerin bir kısmının etek bölümü asimetrik kesilmişken diğer bir kısım ise düz bir şekilde iner.

 

            Eşofman tunikler etekli olarak ya da pantolonla ikili takım şeklinde de bulunabilmektedir. Bu da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Genelde likralı kumaştan ve astarsız olarak üretilen eşofman tunikler, çoğunlukla baskılı modellerden oluşuyor. Bir kısmı kap havasında bir kısmı da elbiseye benzese de temelde tunik mantı ile oluşturulmuş kıyafetlerdir. Eşofman tunikler ponponlu bir spor ayakkabı ya da ponponlu bir sneakers ile harika görünebilirsiniz. Üzerine tercih edeceğiniz penye bir şal ile rahatça tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.