Tesettür Eşofman Takımı

Tesettür Eşofman Takımı

15 Haziran 2017

Tesettür giyimde bayanlara sportif çözümler sunan tesettür eşofman takımı modelleri yeni dönem tasarımlarıyla bayanlara özel Giyim alternatifleri buluşturuyor. Renkleri ve tasarımları ile olduğu kadar tasarımları ile de bayanlara cazip modelleri kullanan eşofman takımları hem şık görünmek hem de sporda verimi artırmak isteyen bayanların özel tercihi durumundadır.

 

 Tesettür Eşofmanda Canlı Renkler

 

            Tesettür eşofman takımında yeni dönemin trend tercihi olan renkli eşofman takımları tasarımındaki özel detaylarla yeni modelleri oluşturuluyor. Otantik desenli tesettür takımı gri, siyah ve açık gri renkleri ile tercih sunarken bu modelin göğüs kısmında bulunan otantik tasarım ile eşofman takımları özel bir görünüm sağlıyor. Bu modelde eşarp seçeneği olarak yeşil ve bordo gibi renkler kullanılırken spor ayakkabı ve eşofman takımında alt eşofman bölümü ile rahat ve tesettür eşofman takımı tasarımında bir model oluşturuluyor. Tesettür eşofman takımı modellerinde özellikle gençlerin tercihi olan kapüşonlu eşofman takımı, sportif ve dinamik yapısıyla dikkat çekerken canlı renkleriyle de çok sayıda renk tercihi oluşturuyor.

 

 Tesettür Eşofmanda İkili Tasarım

 

            tesettür eşofman takımı giyiminde tasarım olarak ikili dizayn şeklinde oluşturulan modellerde tunik - pantolon, tunik - şalvar, tunik - etek gibi farklı tasarım kombinasyonları bayanların tercihi oluyor. Bu modellerden en çok öne çıkan tercihe bakıldığında ise uzun tesettür eşofman modeli kolları çiçekli ana bölgesi tek renk tasarımı ile öne çıkarken özgün tasarımıyla ve canlı renkleri ile dikkat çeken modern tasarım tesettür eşofman takımları, bayanların spor giyiminde kullandığı tercihlerdendir. Vav desenli tasarımı ile öne çıkan bu modeller mavi ve fuşya, bordo, beyaz gibi yeni dönemin canlı renk trendlerini yansıtan modelleri ile öne çıkıyor.

 

 Tesettür Eşofmanda Zengin Model Seçenekleri

 

            Tesettür eşofman takımları mercek altına alındığında, modern, klasik ve özgün tasarımlı modeller hazırlandığını görüyoruz. Gençler için oluşturulmuş olan kapüşonlu penye eşofmanlar yanında daha özel tasarım arayanlar için oluşturulan etek - tunik ikili tesettür eşofman takımı bayanların özgür seçimine sunuluyor. Şıklıktan spor giyiminde de vazgeçmeyen bayanlara sunulan baskılı eşofman takımı çok sayıda yazı ve resim baskılı detayı ile bayanlara özgür eşofman takımı tercihleri oluşturuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.