Tesettür Elbiselerle Doğru Ayakkabı Seçimi

Tesettür Elbiselerle Doğru Ayakkabı Seçimi

26 Nisan 2019

Bir kadın için ayakkabı doğru kombin gerçekleştirmek adına büyük öneme sahiptir. Hangi giyim çeşidi olursa olsun doğru ayakkabı seçim yapılmazsa arzu edilen şık görüntü elde edilemez. Giysinin daha düzgün ve kusursuz görülebilmesi için ayakkabılar mutlaka bütünlük sağlamalıdır. Zira genelde herhangi bir yere gidilmek istendiğinde dikkatler önce ayakkabılara kayar.

 

            Daha sonra gözler elbiseye doğru gider ve özellikle kadınlar nasıl bir uyum sağladığını detaylı şekilde inceler. Bu konuda göz yormayan, doğru etkileşim sağlamış ve şık bir tasarım adına tesettür elbise ile beraber en uygun ayakkabı tercih edilmelidir.

 

 Özel davet ve organizasyonlar için tesettür elbiselerle uyumlu ayakkabılar

 

            Özellikle davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda tesettür elbise ile beraber ayakkabı seçimi mutlaka doğru yapılmalıdır. Bu konuda daha çok koyu renkli ve topuklu ayakkabılar ön plana çıkarılmalıdır.

 

            Zira daha ağır, dikkat çekici ve olgun bir görünüm elde etmek için topuklu ve koyu renkli ayakkabılar etkileyici bir bütünlük sağlar. Tabi açık renkli ayakkabılar da giysinin rengine ve modeline bağlı olarak tercih edilebilir. Ancak kesinlikle dolgu veya platform topuk olsun hiç fark etmez, mutlaka ayakkabıların topuklu olmasına özen gösterilmelidir.

 

 Günlük tercih edilecek elbiselerle ayakkabı seçimi

 

            Günlük olarak kullanılacak tesettür elbise modelleri daha çok rahatlık ve özgünlük sunar. Bu yüzden ayakkabı seçimi de paralel olarak böyle bir durumu ele almalıdır. Özellikle babet günlük olarak kullanılacak elbiseler için harika bir uyum sağlayabilir. Bu konuda günümüzde farklı tasarımlar ve harika aksesuarlarla bezenmiş babet ayakkabılar bulunuyor.

 

            Tabii bu ayakkabılarla uyumlu zengin elbise modelleri de günümüz trend tasarımlarla hayat bulmuş durumda. Aynı zamanda modern ve şık sandalet ayakkabı çeşitleri de günlük elbiselerle eşsiz bir bütünlük sağlayabilir.

 

 Ayakkabılarla elbiselerin harika uyumu

 

            Konsepte uygun olarak birçok değişik elbise modeli günümüz moda dünyasını ele geçirmiş gibi görünüyor. Özellikle yeni sezonla beraber çok daha zengin tasarımlar gardıropları dolduracak.

 

            Zira kadınların vazgeçilmez giyim parçaları arasında yer alan elbiseler, farklı aksesuar ve desenlerle ya da sade olarak her beğeniye hitap ediyor. Paralel şekilde tüm farklı ayakkabı çeşitleri ile de yeni sezon elbiseleri tam istenildiği şekilde bir araya getirmek mümkün.

Birbirinden şık elbise modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresini takipte kalın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.