Tesettür Elbiselerinizi Yenilemenin Tam Zamanı

Tesettür Elbiselerinizi Yenilemenin Tam Zamanı

11 Şubat 2019

Tesettür Elbiselerinizi Yenilemeye Ne Kadar İhtiyacınız Var?

 

            Kapıdan çıkarken lekelenen bir kıyafeti nasıl değiştirileceğine dair endişe duyulmamasını sağlar. Dolabınızda haftanın her günü için bir kıyafetiniz varsa iyi durumsanız demektir. Bu birleşimleri yapmakta ve değiştirmekte zorlanıyorsanız dolabınızda yenilikler yapmanız gerekecektir.

 

 Dolabınızda Yeteri Kadar Bluz ve Gömlek Bulunmalıdır

 

            Elbiselerinizin ve tuniklerinizin altından giyinebilmek için bluzlar her dolabın önemli parçalarıdır. Pamuklu gömlekler ve uzun kollu bluzlar üst giyim için iyi parçaların başında gelir. Farklı birkaç renkte bulunmaları yeni kombinler oluşturmak için iyi fırsatlar sunacaktır.

 

 Tesettür Etekleri Dolabınızdan Eksik Etmeyin

 

            Etekler diz boyu ve bilek hizasında en iyi tesettür elbise modellerini oluşturmanıza yardımcı olur. Bluz ve gömleklerle birlikte iyi birer ikilidir. Kalem etekler ofis kıyafetleri için de idealdir. Siyah ve koyu renklerin ağırlıklı olduğu etek grubunuza birkaç yeni renk eklemeyi düşünebilirsiniz.

 

 Pantolonlar Tunik ve Gömleklerle İyi Çalışır

 

            Günlük kullanımın yanında ofis çalışanları için de pantolonlar dertsiz kıyafetlere sahip olmayı sağlar. Üst giyim olarak tunikler, gömlekler ve kazaklarla birlikte etekler gibi iyi bir tamamlayıcıdır. Pantolonlar tunik ve gömleklerin aslında takımı gibidir. Birkaç pantolon ve tunik kıyafeti kendi arasında karıştırarak yeni modeller elde etmek eğlenceli ve ekonomik olacaktır.

 

 Ceketler ve Kazaklar

 

            En az bir tane siyah ceketinizin olmasına dikkat edin. Siyah ceketler dışarı çıkarken veya çalışırken ofis için en iyi kıyafetleri oluşturmanızı sağlar. Ceketler kıyafetin geri kalan renklerinde tamamlayıcı olabilir. Kazaklar da ceketler kadar güzel bir dış giyim parçası olabilir. Artık ayak bileklerine kadar uzanan kazaklar sayesinde serin günlerde ve sabah saatlerinde giyinmek daha rahat olmaktadır. Nefes alan ceket ve kazakları tercih edin. Böylece gün boyunca rahat edersiniz. Kumaş ve iplik özelliğine göre farklı kesimlerde modeller satın alarak dolabınızı zenginleştirebilirsiniz.

 
Yeni sezonla birlikte gelen birbirinden şık elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.