Tesettür Elbiseleri Renkli Parçalarla Hareketlendirin

Tesettür Elbiseleri Renkli Parçalarla Hareketlendirin

16 Ekim 2018

Diğer kıyafetler ile tesettür kıyafetlerin birleştirilmesi konusunda uçurumlar bulunmamaktadır. Her kıyafet kapanmak ve kendini iyi hissetmek amacını taşır. Kişilerin yaşam tarzları kıyafet tercihlerini belirleyen en önemli faktördür. Her giyimin kendine has özellikleri bulunur ve tesettür elbise modelleri de kapalı hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Yine birçok farklı giyim tarzını benimsemiş bayanların tesettür kıyafetlere ilgi gösterdiği de günümüzde görülmektedir.

 

 Tesettür Elbiseleri Birleştirirken Renk Uyumu Sağlanmalıdır

 

            Tesettür giyimde bazı kurallar vardır ki, vücudu gizlemek, kıyafeti fazla ön plana çıkarmamak ve dikkat çekmemek dikkat edilmesi gereken konulardır. Eğer iki tane solgun ve pastel tonlarda renk kullanıyorsanız üçüncü parçanın rengini canlı seçmelisiniz. Bütün bir kıyafetin parlak renklerden oluşması dikkatleri üzerinize çekmenize neden olacaktır. Bununla birlikte kıyafete canlılık katmak için bir parçayı hareketlendirebilirsiniz. Örneğin açık gri ve füme ile siyahı uydurmak yerine mor ya da lila seçebilirsiniz.

 

 Dış Giyim Olarak Feracelerin Tesettür Elbiselerdeki Yeri

 

 Ferace dış giyim ürünü olup ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde sıkça kullanılmaktadır. Daha toparlayıcı ve rahat kullanımı ile hemen hemen bütün tesettürlü bayanların dolaplarında birkaç tane bulunur. İnce kumaştan üretilen modeller terletme yapmamaktadır. Feraceleri de eşarplar veya şallarla birlikte hareketlendirebilirsiniz. Bol ve dökümlü olarak üretilen ferace modellerini kombin yapmak çok basittir. Feracelerin desenli modelleri yanında düz renkleri de revaçtadır.

 
Birbirinden renkli tesettür elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise

 Kombinde Bulunan Takı Gibi Aksesuarlar Tesettür Elbise ile Uyumlu Olmalıdır

 

 Kıyafete hareket katacak en iyi aparatlar ve eşyalar aksesuarlardır. Sade bir kıyafetin üzerinde kullanılan bir kolye kıyafetinizi renklendirir. Yine boyutları ve modeli uygun bir çanta kıyafet bütünlüğüne canlılık katacaktır. Bir iki kıyafeti bir araya getirmekle kombini tamamlamış olmazsınız. Birçok zaman ayırarak ve para harcayarak almış olduğunuz kıyafetleriniz uyumlu olabilir. Ancak tesettür elbise uyumunu küçük bazı aksesuarlarla tamamlamak gerekir. Takılan takılar da kombinin bir bölümünü oluşturmaktadır. Kemer, kolye, ayakkabı ve çanta gibi ek parçalarla tamamlanmalıdır. Tercih edilen kıyafetin modeline, desenine ve rengine uygun takı seçilmelidir. Renk uyumları ve aksesuar seçimlerinde tesetturpazari.com adresindeki takımları inceleyerek sade, ama şık giyinmenin örneklerini görebilir, yeni modelleri satın alarak dolabınızı zenginleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.