Tesettür Elbiselerde Sonbahar Renkleri

Tesettür Elbiselerde Sonbahar Renkleri

11 Aralık 2018

             Tesettür Elbiseler her ortama uygun model ve renkleri ile kadınların vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Mevsimlere uygun olarak seçilen kumaş çeşitleri, farklı mekanlarda kullanılması için tasarlanan birçok model ve sayısız renk seçeneği ile tesettür elbiseler kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Her sezona uygun yeni model ve renk seçenekleri kadınların tesettür modasına olan ilgisini artırmaktadır. Tesettür elbiselerde sonbaharın moda renkleri olan mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve pudra hem rengarenk bir enerji hem de zarafeti birleştirerek kadınlarda büyük ilgi uyandırmaktadır.

 

 Kırmızının En Canlı Tonu

 

            Kırmızı renk kadınların her daim favori olan renkleri arasındadır. Her mevsime ve her ortama uygun olarak kullanılabilen kırmızı renk bu yıl tesettür elbiselerdeki en gözde renk haline gelmiştir. Birçok tesettür markası tesettür elbise ve dış giyimde tercihini kırmızıdan yana kullanmaktadır. Sezonun trend rengi olan kırmızı özellikle şık davetlerde, özel günlerde kullanım için oldukça uygundur. Abiye tesettür elbise modellerinde de sıklıkla kullanılan kırmızı tül ve güpür detayları ile ihtişamlı bir şıklık yaratmaktadır.

 

 Soğuk ve Sıcak Mavi

 

            Tesettür elbiselerde renk skalası oldukça geniş olmasına rağmen her sezon popülerliğini koruyan renkler bulunmaktadır. Kırmızıdan sonra sonbahar trendleri arasında en çok ilgi gören renk mavidir. Sıcak ve soğuk mavi tonları tesettür elbiselerde birlikte kullanılarak hem bir hareketlilik sağlamakta hem de şık bir sadelik barındırmaktadır. Soğuk mavi tonlarından olan buz mavisi rengi ile sadelik ve zarafetten hoşlanan kadınlar için hem günlük kullanımlarda hem de özel günlerde şık bir görünüm sağlamaktadır. Sıcak mavi tonlarının gözdesi olan saks mavisi iddialı bir görünüm için oldukça uygundur. Bununla birlikte canlı bir mavi tonu sezonun bir diğer rengi olan pudra tonları ile yumuşatılabilmektedir. Sonbahar modası olan mavi renk tesettür elbiselerde siyah kemer ve broşlar ile kombinlenmektedir.

 

 Egzotik Sarı

 

            Sezonun canlı renkleri arasında olan sarı tesettür elbiselerde egzotik tonlarda kullanılmaktadır. Sarının yeşile yakın olduğu bu ton aynı zamanda sarının bambaşka bir canlılıkta göründüğü tondur. Tesettür elbiselerde sonbahar trendi olan egzotik sarı sezonun diğer renkleri olan kiremit ya da yeşil zeytin tonları ile muhteşem bir uyum yakalamaktadır.

Sonbahar modasının en trend renkleriyle oluşturulan elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise  adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.