Tesettür Elbiselerde Farklı Giyimler Nasıl Oluşturulur?

Tesettür Elbiselerde Farklı Giyimler Nasıl Oluşturulur?

05 Temmuz 2018

Ferah ve hafif kumaşları ile yaz sıcağında rahatlığı ön plana çıkaran tesettür elbise modelleri tek parça konforunu zirveye taşımaktadır. Olabildiğince rahat, sade, geniş elbise tasarımları bakıldığı zaman görüntüsüyle bile ne kadar rahat olduğunu göstermektedir. Ayrıca bu minimalist elbiseler şıklıktan da kesinlikle ödün vermemektedir. Sadeleştikçe daha bir güzelleşen parçalar arasında yer alan tesettür elbise modelleri ikonik mule terliklerle, ipek veya pamuk eşarp ya da şallarla, büzgülü veya sırt çantaları ile kombinlenebilmektedir.

 

 Tesettür Elbisede Pembe Renk Kullanılabilir Mi?

 

            Bebek pembesi elbiseler gardıroplarda bulunması gereken olmazsa olmazlardandır. Sadeleştikçe güzelleşen bu parçalar açık renk, soft ve naif tonlarıyla sakinliğini korumaktadır. Ayrıca yumuşacık ve tiril tiril kumaşlarıyla dozunda şıklığı karşılamaya hazırdır. Pembe ve siyahın bir arada kullanıldığı tesetturpazari.com online satış sitesinde diğer farklı renklerin de nasıl bir arada kullanıldığı harika modeller bulunabilmektedir.

 

 Tesettür Elbiselerde Mavi Renk Abartılı Olur Mu?

 

            Asil bir renk olan mavi elbiselerde de şık durmaktadır. İncecik, dökümlü mavi kumaşlarla tasarlanan tesettür elbise modelleri sade olabildikleri kadar bir o kadarda rahattır. Havalı bir özellikte olan mavi renk kıyafetler beyaz tişörtlerle, sneaker ayakkabılarla, ince hırkalarla bulaşarak ikonik bir tavırla bürünmenizi sağlayacaktır.

 

 Tesettür Elbiselerde Maksi Boy Nasıl Kombinlenir?

 

            Açık renk maksi boy bir yelek tek başına kombindeki sadeliği ve rahatlığı göstermeye hazır çok zarif bir tasarımdır. Elbise üzerine giyilen maksi boy bir yelek ile az ve öz parçalar bir araya gelerek şık bir kombin oluşabilir. Bu feminen parça ile baştan aşağı tek renk giyinme stilini kullanabilirsiniz. Bu sayede kuğu gibi görüntü ve uzun boyla havalı silüet tesettürlü kadınların çekim alanında olmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde birleştirilmiş modeller tesetturpazari.com adresinde beğeniye sunulmaktadır.

 

 Tesettür Elbiselerle Pamuklu Gömlekler Birleştirilebilir Mi?

 

            Yaz aylarının başlaması ve güneşin sıcaklığını hissettirmesiyle pamuklu kumaşlara dolaplarda yer açılmalıdır. Abartıdan, ışıltıdan, pırıltıdan uzak olan bu tasarımlar sadeliği ön planda tutup, sadeliğin şıklıkla doğru orantılı olduğunu kanıtlamaktadır. Yaz boyu üzerinizden düşürmeyeceğiniz uzun boylarıyla, pamuklu kumaşlarıyla, soft renkleriyle mevcut olan gömleklere dolabınızda yer açınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.