Tesettür Elbiseler Renk Ve Kumaşına Göre Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Elbiseler Renk Ve Kumaşına Göre Nasıl Kombinlenir?

11 Ocak 2019

             Kıyafetlerin kombinlenmesinde önemli olan hangi mekanda giyileceğidir. İş hayatında kullanılacak kıyafetlerle, sıradan bir günde giyilecek gezi kıyafetleri veya ev kıyafetleri farklı olacaktır. Renkleri de buna göre değişen elbiseler ve pantolonlar için farklı birleşimlerin denenmesi yeni modellerin ortaya çıkmasına da ön ayak olacaktır. Kendi kişiliğinizi ve stilinizi yansıtan modeller oluşturmak her zaman daha risksiz ve güven verici olacaktır.

 

 Sarı Şifon Tunik Nasıl Kombinlenir?

 

            İlkbahar ve yaz aylarında şifon kıyafetler raflarda yerini almaktadır. Sezonda ve yaz ayında kullanılan bu tesettür elbise modelleri farklı renklerle bir arada kullanılabilir. Sıcak tonlarda turuncu, açık kahve ile kullanılabilir. Haki yeşili ya da ağaç yeşili ile birleştirilen şifonlar, mor sarı ile de farklı parçalar halinde kullanılabilir. Zıt renklerin bir arada kullanımı da son zamanlarda artmıştır. Fuşya, saks gibi canlı parçalar desenli parçalarla da kullanılabilir. Altına çizgili ya da çiçekli bir pantolon giyilebileceği gibi, tropikal desenlerden de faydalanılabilir. Ofise giderken iş kıyafeti olarak seçilebilir. Akşam yemeğe ya da davete gidilecekse askılı geniş bir çanta veya sırt çantası ile düz veya topuklu ayakkabı ile tercih edilir. İçinde mor tonları olan bir eşarp kullanılabilir ya da içinde mor tonları olan bir şal takılabilir. Babet, sandelet, topuklu ya da bantlı bir ayakkabılar kıyafet bütünlüğü sağlanır.

 

 Beyaz Tunik Nasıl Kombinlenir?

 

            Beyaz tunik kalem eteklerle kullanılabilir. Altına genelde spor ayakkabı, bol paça yüksek bel pantolon ile de giyilebilir. Bol paça pantolonun içine gömleği sokabilirsiniz. Siyah bir şal ile uyumlayabilirsiniz. Şalın illa siyah olması gerekmez. Gri, kahve tonları bir şal da takılabilir. Kombin için fular da dolanabilir. Bu tarz bir fularla trend olabilirsiniz. Deri bir bileklik takabilirsiniz. Bu bileklik sizi daha iyi hissettirir. Kalem etekler ya da bol pantolonlar ile bileklikler yakışır. Uzun beyaz tunik yazın daha rahat kullanılacak rahat pantolonlar ile giyilebilir. Çizgili ya da taşlanmış gabardin kumaşlarla ve spor ayakkabılarla mükemmel kombin oluşturur. Çok yönlü olarak beyaz tunik terlikle de giyilebilir.

 

            Kumaş seçimlerinde hafif ve nefes alabilen kumaşlar tercih edilmeli ve doğal lifli modeller denenmelidir. Çizgili pantolon ve gömlekler düz kıyafetlerle birleştirilerek ceket ve kazaklarla kullanılabilir. Pantolon bluz ve gömlek ikilisinin yanında tunikler de eteklerle denenebilir.

Birbirinden renkli ve kaliteli tesettür elbiseler için www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.