Tesettür Elbisede Öne Çıkanlar

Tesettür Elbisede Öne Çıkanlar

29 Ocak 2017

Tesettür elbise alanında birçok model kadınları cezbetmeye devam ediyor. Farklı parçaları kombinlemekten ziyade daha rahat ve güzel göründüğü için elbise kullanmayı seven kadınlardan birisiyseniz seçiminizi yapmadan önce yazımıza bir göz atarak sizin için en uygun elbiseye karar verebilirsiniz. Elbise çeşitleri arasında bu sezon oldukça moda olan deri parçalı veya inci detaylı elbiselerle karşılaşıyoruz. Derinin maskulen bir tavrı olmakla birlikte eklendiği her parçaya çekici bir görsellik de katmaktadır. Deri günümüzde daha çok kabanlarda, pardösü ve kaplarda kullanılsa da özellikle klasik sitile sahip elbiselerin bu detayı çok sevdiğini söyleyebiliriz. Tamamen deriden tasarlanmış elbiselerin yanı sıra bu sezon etek, kol veya omuz bölümlerinde deriye yer veren ürünler de hanımları seveceği türden. Yalnız bu elbiseleri giyerken diğer tüm aksesuarların sade olmasına özen gösterin çünkü deri tek başına yeterince ilgi çeken bir kumaş türüdür.

Yine tesettür elbiselere çok yakışan inciler de kıyafete romantik bir bakış açısı da katıyor. Boyun bölgesinde, manşetlerde, düğmelerde veya süsleme amaçlı kıyafetin herhangi bir bölümünde kullanılan inciler, daha çok pembe, mavi ve siyah gibi renklere yakışıyor. Elbiselerin büyük bir kısmında ince veya kalın formluyla kemerlerin de kullanılması beli belirginleştirerek kıyafetin üzerinizde iyi durmasına yardımcı oluyor. Bu sezon göze çarpan bir baka detay ise özellikle bel bölgesinde yer verilen drapeler. Geçen senelerde çok kullanılan omuz kısmı apoletli elbiselerin de yine revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür elbise konusunda her sezon başka bir detay ön plana çıkıyor. Bu yıl elbiselerde olduğu gibi diğer parçalar için de varak yılı olarak biliniyor. Göz kamaştıran, sarı varaklar özellikle özel günlerde giyilen elbiseleri gösterişli kılıyor.

Eğer tesettür elbise düğüne ve nişan gibi özel günlerde kullanılacaksa sade modeller yerine daha süslü, bayağılığa kaçmadan gösteriş katılmış elbiseleri tercihe edebilirsiniz. Bu tarz elbiselerde tül ve dantel gibi kumaşlar elbiseye canlılık ve hareket katıyor. Öyle ki modellere baktığımızda tamamı dantelden oluşturulmuş elbiselerle bile karşılaşabiliyoruz. Romantik ve samimi bir tarz oluşturan bu parçalar, aynı zamanda sizi günün prensesi haline de getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.