Tesettür Elbise Sonbahar Renkleri Nelerdir?

Tesettür Elbise Sonbahar Renkleri Nelerdir?

26 Eylül 2017

Sonbahar hüznün rengi olsa da sıcacık renklerle içinizi ısıtacak bir mevsime dönüşebilir. Farklı renk tonlarında tesettür elbise modelleri ile sonbahar- kış sezonunda da şık tasarımlarla sunuluyor. Sonbaharın bu ilk günlerinde moda trendleri ve renkleri de belli oluyor. Artık yavaş yavaş gar dolapları yeniden düzenleme zamanı geliyor. Fular yakalar, kapitone kumaşlar, çiçek desenleri, armalar ve askeri detaylarda kıyafetler üzerinde sıkça görebileceğimiz tasarımları oluşturmaktadır.

 

 Uzun Elbise Modelleri Revaçta

 

            Mürdüm renk tonları sonbaharın en sıcak renk model tasarımları içerisinde yer alıyor. Bunun yanında kırmızı ve pudra renk tonları hemen hemen her dönemde tercih edilebilmektedir. Petrol mavisi farklı bir renk tonu olmakta ve özel tasarım modellerde çok beğenilmektedir. Dantelli detaylar hem kollarda, hem de etek uçlarında yer alabiliyor. Mor renk tonunda modellerde bel kısımlarında kullanılan incecik kemerler çok hoş tasarımlar olmaktadır. Yakalarda fularlı modellerde kollarda dar ve uzun manşetler kibar ve zarif bir imaj oluşturuyor. Kiremit renk tonunda modellerde kullanılmakta ve özellikle ön kısımda bele kadar inen düğmeler elbisenize ikili ürün havası vermektedir.

 

 Sivri Yaka Dantelli Modeller

 

            Sivri yaka modellerin kollarında düğmeler ve üst kısmında danteller kullanıldığında açık renk tonlarında siyah danteller mükemmel uyumlar oluşturuyor. Arkası düğmeli tesettür elbise modellerinde etek kısmında kullanılan pile özellikle bu alanda biraz fazlalığı olan bayanlarda çok kibar bir görünüm oluşturmaktadır. Haki yeşil renk tonu da sonbahar sezonunun en iddialı renkleri arasında yer alıyor. Etek uçları ve kollarda lazer kesimlerde kullanılmaktadır. Bu da yeni sezonun farklı detayları arasında sayılabiliyor. Üst kısmı kot şeklinde olan modellerin bellerinde kullanılan kalın deri kemerler ve eteklerde kullanılan beyaz dantelli tasarımlarda hem günlük, hem de şık kullanımlar için tercih edilebilecek seçenekler arasında sayılabilir.

 

 Sedef Gül Kemerli Tasarımlar

 

            Sade elbise modellerinin bellerinde kullanılan bu şekilde sedef gül detaylar elbisenize şık ve kibar bir hava verebiliyor. Bu alanda tesettür elbise seçimlerinizde kemer olarak küçük güllü detaylara yer verebilir, daha geniş kemer kullanımları üzerinde daha büyük çiçekler kullanılabilir. Jakarlı vişne kumaşlar safra renk tonları ile çok hoş sonbahar kombinleri oluşturuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.