Tesettür Elbise Modellerini Küçük Değişimler ile Farklılaştırın

Tesettür Elbise Modellerini Küçük Değişimler ile Farklılaştırın

16 Mart 2019

 Günlük yaşamda belirli aktiviteler için standart giyim ürünleri tercih edilmektedir. Fakat gündelik yaşam içerisinde de ev kadınları için şık görünmek hiç de zor değildir. Desenli bir tesettür gömleğin siyah renk bir pantolon ile ya da siyah renk bir pantolon ile mavi renge sahip tesettür tunik ile kombin yapılması hem hızlı hem de kolay olmaktadır.

 

 Tesettür elbise modelleri her yeni sezon ufak detaylarla bile olsa kendini yenilemektedir. Şık görünmenin yanı sıra rahat hareket etme imkanı da sağlayan elbiseler, doğru kombinlendiğinde daha göz alıcı bir hal alır. Tesettürlü kadınlar ufak detaylar ile tesettür elbiselere farklılık katabilir.

 

 Özel Gün ve Geceler için Alternatifler Daha Fazla

 

 Özel gün ve özel gecelerde ilk akla gelen tesettür elbise modeli olmaktadır. Günümüz modasında pek çok tesettür elbise modelini özel davetlere uygun hale getirmek çok kolay. Dantel ve güpür detaylı gömlek ve tuniklerin yanı sıra uzun tesettür elbise modelleri de farklı ortamlarda kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz. Haki yeşil, mürdüm ve koyu mavi gibi renkleri parlak ve farklı bir parça ile birleştirmek ve uyumlu bir eşarp ile kombini tamamlayarak hem kolay hem de şık bir davet elbisesi haline gelecektir.

 

Abartılı Aksesuar Detaylarından Uzak Durun

 

 Tesettür elbise modelleri hem sadeliği hem de sergilediği şık görünümü ile göz dolduran kıyafetler içerisinde yer almaktadır. Tesettür elbiseler ile kombin yapılırken fazla renk kombini ve abartılı aksesuarlar kullanılmamalıdır. Aksi takdirde tesettür elbisede boğucu ve nahoş bir görüntü ortaya çıkar.

 

 Aksesuarlarda tek parça objeler elbisenin sadeliğine de hizmet eder. Üst üste sarkan kolyeler, kemerler ya da abartılı çantalar yerine inci kolye, su damlası bronşlar ya da ince kolyeler tesettür elbise modeline daha çok uyum sağlayacaktır.

 

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Takımlar

 

 Tesettürlü kadınlar için çalışma ortamında tesettür elbise giymenin en basit yolu takımlar olacaktır. Koyu renge sahip ikili tesettür takımlar çalışma ortamı için ideal olmaktadır. Gerektiği zaman tesettür ikili takımlar birbiri ile doğru renkler ile eşleştirilerek de yeni kombinlerin oluşumuna olanak tanır.


Birbirinden şık tesettür elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.