Tesettür Elbise Modellerinde Örnek Çözümler Nelerdir?

Tesettür Elbise Modellerinde Örnek Çözümler Nelerdir?

29 Haziran 2018

Bayanların her gün evden çıkarken ne giyecekleri ile ilgili dakikalarca düşündükleri durumu hemen hemen herkes yaşamaktadır. Hatta pek çok tesettürlü bayan gardırobun kapağını açıp karşısında dakikalarca neyi neyle uyduracağını, nasıl bir kombin yapacağını düşünür. Bu gibi sebeplerden ötürü de bazı zamanlarda gideceği yere geç bile kalır. Bu telaşa son vermek için doğru yerden alışveriş yapmak önemlidir. alışveriş yapılan mağaza veya online satış sitesinin tesettür elbise modasını iyi bilmesine dikkat edilmelidir.

 

 Tesettür Elbisede Hangi İnternet Siteleri Tercih Edilmelidir?

 

            Öncelikle güvenilir siteler tercih edilmelidir. Kargo ve ödeme kolaylığı sunulmalıdır. Bu sene moda olan elbise, tunik, pantolon kombinleri tesetturpazari.com online satış sitesi tesettürlü bayanların imdadına yetişmiştir. Aynı renk tunikten ve aynı tonlardaki pantolondan oluşan tesettür elbise kombinlerin yanı sıra farklı renklerde ve desenlerde yeni modelleri ile bayanların dakikalarca düşünmesine, neyi neyle uydurmaya çalışmalarına son vermektedirler. Kıyafet alışverişine en iyi online çözümler sunan site, kapıda ödeme ve kredi kartı taksitlendirmesiyle de ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

 

 Tesettür Elbise Kombinine Nasıl Bir Örnek Verilebilir?

 

            Site incelendiğinde birbirinden farklı örnekleri inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte satın alacağınız birkaç modeli kendi içinde de ayrıca kombinleyebilirsiniz. Mesela mavi bir pantolon ve tunik kombini üstüne siyah bir şal veya başörtüsü örterek rahatlıkla sokağa çıkabilirsiniz. Bu takımlarda tuniklerin farklı boyları mevcuttur. Tunik boyu kullanıcının kendi istek ve arzusuna, zevk ve tercihine göre değişiklik göstermektedir. Pantolon üzerinde şık duran tesettür tunikler çiçekli, çizgili olabilmektedir. Bu desenler pantolon üzerinde kullanılabilmektedir. Bu şekilde de düz bir tunik ile kombin yapılabilmektedir.

 

 Tesettür Elbisede Yelek Kullanılır Mı?

 

            Yelek ve ceketler tesettür elbise modellerinin tamamlayıcı öğeleridir. Pantolon üzerine kısa ya da uzun bir gömlek tercih edilebilir. Gömleğin üzerine kısa veya uzun bir yelek giyilebilmektedir. Bu şeklide de farklı bir kombin yapılır. Gömleğin uzunluğu üzerine yelek giyildiğinden çok önemli olmasa da kol boyu çok önemlidir. Bununla birlikte mevsime göre de kumaş yönüyle farklılık göstermektedir. Yaz aylarında terletmeyen ince kumaştan yapılmış yelekler tercih edilirken, kış aylarında üşütmeyen kaşe gibi kalın kumaşlardan üretilen yelekler tercih edilmektedir. Düğmeli, çıtçıtlı, önü açık, düğmesiz olmak üzere çok çeşitli yelek modeli bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.