Tesettür Elbise Modellerinde Modern Tasarımlar

Tesettür Elbise Modellerinde Modern Tasarımlar

01 Aralık 2018

           Tesettür modasından en dikkat çeken parçalardan biri olan tesettür elbise modelleri, her ortama uyan şıklığı ile göz kamaştırmaktadır. Bir elbise seçerken kullanılan detay ve kumaşına göre gideceğiniz mekana ve mevsime uydurma şansına sahipsiniz. Bu durum elbisenin albenisini artıran önemli unsurlardan biridir. Tek parça olması ve kombin yaparken kolaylık sunması da bir diğer unsur olarak kabul edilebilir. Moda tasarımcılar tarafından her geçen gün yeni detaylar eklenerek zenginleştirilen elbiseler, son dönemlerde modernlikte zirveye taşındı. Modern şıklığı ayaklarınıza kadar getiren tasarımcılar bu sezon farklı modellerle de vitrinleri süslemeye devam edecek gibi duruyor. Tesettür dünyasının modern elbise tasarımları için ürün yelpazesi ise bir hayli genişlemiş bulunmaktadır.

 

 Aksesuarlı Modellerin Modern Şıklığı

 

            Son dönemlerde sade elbise modelleri üzerine eklenen şık bir kolye aksesuarı ya da göz alıcı bir kemer modern bir şıklık yakalamanın tercihi haline gelmiştir. Üstelik modellerin sunmuş olduğu güzellik stil sahibi kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle kemer detayda modern tasarımlar sınırsız genişliğe sahiptir. İnce kemerler daha sade bir güzellik sunarken kalın ya da deri kemerler zarif bir hava katmaktadır.

 

 Spor Modellerde Zarif Güzellik

 

            Son dönemlerde tesettür giyimde moda haline gelen spor tercihler elbiselere de ayrı modern bir hava katmaktadır Öncelikle spor ayakkabı ile kombin edilen bu parçalarda çok modern detaylar bulunmaktadır. Yaka kısmı zarif çizgilerle süslenen bu elbiselerin dümdüz inen rahatlığı gözlerden kaçmıyor. Günlük hayatın koşuşturması içinde modern bir şıklığa sahip olmak isteyen kadınlar, zevklerine hitap eden renk seçenekleri ile spor modelleri tercih edebilirler.

 

 Çiçek Desenlerle Bahar Şıklığı

 

            Çiçek desen deyince akla ilk olarak bahar ayları gelmektedir. Özellikle bahar ayları için tasarlandığı düşünülen modern çiçek desenli elbiseler, göz alıcı bir güzelliğe sahip. Papatya, gül ya da lale desenli elbiselerde bahar şıklığını yakalamak adına doğru kombin yapılması önerilmektedir. Şık bir ayakkabı ve uygun bir şal ile oldukça modern bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu modellerde dikkatleri çeken bir diğer unsur ise oldukça rahat ve tiril tiril kumaşlardan oluşmasıdır. Her haliyle baharı müjdeleyen bu modeller dolabınızdaki modern parçalardan biri olmayı hak ediyor.

 Günümüze uygun modern tasarıma sahip renk renk desen desen elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.