Tesettür Elbise Modellerinde Garanti Kombin Önerileri Nelerdir ?

Tesettür Elbise Modellerinde Garanti Kombin Önerileri Nelerdir ?

08 Haziran 2017

Tesettür giyim sektörünün çok iyi bir şekilde gelişme göstermesi sayesinde tesettürlü bayanlar için oldukça geniş ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Feracelerden eteklere, pantolonlardan bluzlara kadar pek çok çeşitliliğin bulunması yanında en çok tercih edilen model tesettur elbise olmaktadır. 2017 İlkbahar- Yaz trendler arasında yer alan tesettur elbise modelleri arasında oldukça farklı tasarımlar ve desenler bulunmaktadır. Baharı müjdeleyen çiçek desenlerinin elbiselerde hakimiyet kurması, capcanlı renklerin tesettur elbise modellerinde hayat bulması bu sezon karşımıza çıkacak modeller arasında yer almaktadır. Özellile 'bugün ne giyeceğim' sorusu ile sık sık karşı karşıya kalan bayanlar için 2017 sezonunda garanti kombin önerileri bulunmaktadır. Aynı zamanda 'giyecek hiçbir şeyim yok' diyenlerin de bu kombin önerileri doğrultusunda alışveriş yapması çok daha mantıklı olacaktır. Dolabınızda yer alan star parçalar ile de işe başlayabilirsiniz. Sizi her gün şık ve stil sahibi gösterecek öneriler aşağıda yer almaktadır.

 

 - ÇİZGİLİ PARÇALARA YATIRIM YAPIN

 

            Her zaman trend olan çizgili giyim ürünleri bu yıl da trend modeller arasında yer almaktadır. Eğer sizde modaya uygun bir kombin hazırlamak ve aynı zamanda zarif görünmek istiyorsanız mutlaka dikey çizgili uzun bir tesettür elbise tercih edebilirsiniz. Bunun için tercih etmeniz gereken renkler içerisinde beyaz, lacivert, siyah mutlaka bulunmalıdır. Spor şıklık yakalamak için beyaz sneakers tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca şal kullanımında ise tek renk olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

 - KOT ELBİSELER HER ZAMAN TREND

 

            Garanti kombin yapmak isterken modadan uzaklaşırım diye düşünmeyin. Kot elbiselerin her zaman bir ayrıcalığı ve şıklığı bulunmaktadır. Bu nedenle muhteşem bir kombin oluşturmak için uzun bir kot elbise, dolgu topuk bir ayakkabı ve tek renk şal tercih edebilirsiniz. Yaz kış her sezon giyilebilen kot elbise ile hem zarif hem de stil sahibi olarak görünebilirsiniz.

 

 - BAŞTAN AŞAĞIYA ÇİÇEKLER AÇSIN

 

            Sezonun en trend desenleri çiçekler. O halde baştan aşağıya çiçekler açmak için uzun çiçek desenli bir elbise alabilirsiniz. Daha zayıf ve minyon görünmek için minik çiçek desenlerini tercih etmelisiniz. Çiçekli bir elbise giydiğinizde star parçanız elbiseniz olduğu için eşarbınızın sade olmasını tercih etmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.