Tesettür Elbise Modellerinde Doğru Seçim

Tesettür Elbise Modellerinde Doğru Seçim

05 Aralık 2018

            Tesettür giyimin baş tacı olan elbiseler, modacılar tarafından her sene yeniden dizayn edilmektedir. Her sene yeni bir aksesuar ve yeni bir ayrıntı eklenerek kendini yenileyen tesettür elbise modelleri, 2019 Kış sezonunda da şıklığını önemseyen bayanların vazgeçilmez parçası olacak gibi duruyor. Özel gün ve gecelerde hatta günlük hayatta tercih edilen doğru elbise modelleri tesettürlü kadınların stilini zenginleştirmektedir. Gidilecek her mekan için farklı elbise stili tercih edilmelidir. Her yaşın stili ise farklıdır. Mekan ve tarzınıza göre uygun stili doğru kombin seçenekleri ile birleştirdiğiniz taktirde kendi imzanızı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 

 Sezonun Yeni Trendi Triko Elbiseler

 

            Bu senenin yeni stili olan triko elbiseler zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Özel gün ve gecelerde kullanılabilecek olan triko parçalar günlük hayatta da rahatlıkla tercih edilebilir. Daha çok gençler tarafından sıklıkla kullanılan bir modeldir. Orta yaş üstü kadınlar tarafından tercih edilmemektedir. Ayrıca kıvrımlı hatlara sahip iseniz tercih edilebilecek modeller arasındadır. Ancak vücut hatlarında çıkıntı olan bayanların kemerli ya da daha geniş modelleri tercih etmesi gerekmektedir. Genellikle topuklu stiletto ayakkabılar ile kombin edilen bu model, zarif bir hava yakalamanıza destek olmaktadır.

 

 Her Vücut Tipine Uygun Yarasa Kol

 

            Yarasa kol pek çok kadının rahatlıkla tercih edebileceği modeller arasındadır. En önemlisi de vücudunda ufak çıkıntıları olan kadınlar için zarif bir görünüm yakalamanın en kolay yoludur. Ancak fazla kilosu olan bayanlarda daha iri ve kilolu bir görünüme sebep olabilmektedir. Bu sebeple büyük beden giyen tesettürlü kadınlar kemerli ve aşağı doğru genişleyen modeller tercih edilebilir. Bu modeller daha zarif ve şık bir görünüme sahip olmanız için destek sağlamaktadır. Yarasa model ise özel gün ve geceler için ya da ofis için çok da uygun bir model olmasa da doğru kombin yakalandığı taktirde sokak modasının şık modelleri arasında sayılabilir.

 

 Fırfır Şıklığı ve Deri Kemer

 

            Kış sezonunun en dikkat çeken modellerinden biri olan fırfır detaylı triko elbiseler, her yerde her zaman kullanılabilecek modeller arasındadır. Dilerseniz özel bir iş yemeği için koyu renklerle asil bir hava yakalama şansını elde edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ise bu modelin daha canlı ve cıvıl cıvıl renkleriyle farklı mekanlarda şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu elbisenin aşağı doğru genişleyen bir yapıda olması ise armut tipi kadınlar için inanılmaz bir fırsat sağlamaktadır.


Birbirinden tarz tesettür elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.