Tesettür Elbise Modellerinde 2017 Modası

Tesettür Elbise Modellerinde 2017 Modası

07 Haziran 2017

Modanın gözdesi olan tesettür giyimde bu senede olay yaratacak kıyafetler yer almaktadır. Tesettürlü bayanlar için çok geniş bir yelpazede elbiselerin yer aldığı 2017 senesi özellikle tesettürlü bayanlar için çok ilgi çekici olacaktır.

 

 Tesettür elbise modelleri arasında en tarz kıyafetler hangileridir?

 

            2017 senesinin en tarz tesettür elbise modelleri arasında öncelikle; kendiliğinden pançolu uzun ve kuyruklu elbise modelidir. Bu tarz tesettür elbise modelleri tesettürlü bayanlar için genellikle özel davetler tercih edilmektedir ve elbisenin kendiliğinden olan panço detayı elbiseye ayrı bir hava katmaktadır.

 

            Bir başka tesettür elbise modeli de tamamı payetli, uzun kuyruklu ve yaka detayında büyük göz alıcı taş işlemeli bulunan elbise modelidir. Bu payetli uzun kollu elbiseler genellikle tesettürlü bayanlar tarafından düğün yahut kına gecesi eğlencelerinde tercih edilmektedir.

 

            Tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında olan düz kumaş üzerine, belden oturtmalı ve belden aşağısında tülden ayrı bir etek havası verilen tülden kuyruğu bulunan tesettürlü elbiselerdir. Bu elbiselerde özel davetler için oldukça uygun bir elbisedir.

 

            Ayrıca en gözde tesettür elbise modelleri arasında yerini alan elbise türü de Fransız dantelli, saten kumaş üzerine işlemesi bulunan yaka ve kol detaylarında ise kristal taş işlemesi bulunan uzun ve kuyruklu elbise modelidir.

 

            Tüm bu tesettür elbise modelleri içerisinde en beğenilen ve tercih edilen elbiselerdir. Hatta bu tesettür elbise modelleri tesettürlü bayanlar kadar tesettürlü olmayan ancak daha muhafazakar giyinmeyi tercih eden bayanlar içinde oldukça tercih edilmektedir. Muhafazakar ortamlar için de hem uygun hem de çok şık olan tesettür elbise modelleri mağazalarda vitrinlerde yerini almaktadır.

 

            Tesettür elbiselerde elbette gündelik ve gündüz davetleri için uygun olan elbiseler de yer almaktadır. Daha düz modelde ve sade kumaştan ya da kendiliğinden desenli kumaşlardan elde edilen uzun ve belden ince kemer yahut kurdele detayı ile ayrı bir güzellik katılmış bu tarz sade elbiseler tesettürlü bayanlar için gündelik hayatta kullanabilmesi için şahane bir seçenektir. Kombinleme derdi olmadan sadece uygun türban ve ayakkabı seçeneği çok güzel bir kombinleme ortaya çıkabilir. Bahsetmiş olduğumuz tüm bu tesettür elbiseler her mağazalarda ve internet satış noktalarında satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.