Tesettür Elbise Modelleri Yaz Aylarının Kurtarıcısı

Tesettür Elbise Modelleri Yaz Aylarının Kurtarıcısı

21 Eylül 2018

 Değişen ve elegan kesimleri ile yaza uygun capcanlı renkleri eşliğinde stil oluşturacak ve yaz günlerinde uğraştırıcı kombin yapma derdinden kurtaracak sezonun gözdesi elbisedir. Sandalet ve açık ayakkabılar ile sahil kıyılarında, topuklular ile ise davetlerde şıklığı yakalamak mümkün.

 

 Nakış Detaylı Elbiseler

 

 Yaz tatilini eğer denize kıyısı olan tatil semtlerinde geçiriyorsanız denize ve tatil zamanına uyum sağlayan tesettür elbise modelleri ile havuz başında akşam ve gündüz kullanımı sağlıyor. Yazın daraltan sıcaklarında doğal bir görünüme ve yapıya sahip olan keten ve pamuk materyal uygulanan nakışlı elbiseler hem serinlik sağlayacak hem de şıklık konusunda ödün vermeyecektir. Boydan olan bu elbiseleri sadece tatilde değil günlük olarak da spor ayakkabı düz ayakkabılar ile kullanılabilir. Sandaletler de yaz sıcaklarında sadece tatilde sahil kesiminde giyilse de aynı zamanda günlük sokak trendleri arasına girmiştir.

 

Belden oturtmalı elbise modelleri için : www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise

 Bel Vurgusu Yapan Elbiseler

 

 A kesim olarak kullanılan ve belden sonra aşağı doğru açılarak inen elbiseleri temsil etmektedir. Bayanların vücut tipine göre tercih edebilecekleri bu elbiseler tek renk sade modelleri ile tam olarak spor ve klasik olarak ayrılamayacak bir kategori çerçevesinde günlük, ofis hayatı ve organizasyonlarda kullanılabilir. Özel günlerde sivri ayakkabı modelleri ile uyum yakalayan elbiseler zarif ve sade bir görünüme ulaşmayı sağlıyor. Bele vurgu yapan bu elbiseler ile minimal bir tarza da uyum sağlanacaktır.

 

 Çiçek Desenli Elbiseler

 

 Yaz aylarında en çok kullanılan ve gözde olan desenler arasında çiçek desenleri gelmektedir. Tek parça ile yapacağınız ışıl ışıl yaz kombini aynı zamanda denim ceketler ile de eşleştirmek mümkündür. Sezonun trend detayları olan fırfır, bol kesim, volan, bel detayı, etek uçlarına uygulanan fırfırlar aracılığıyla zenginleştiriliyor. Bohem görünümünü de yakalayabileceğiniz tesettür elbise modelleri ve renk tonları ile şıklık tamamlanıyor.

 

 Boydan olan bu elbise çeşitleri düz ayakkabılar hatta popüler makosen terlikler ile kombin yapılabilir. Değişiklik gösteren çiçek baskıları ve boyutları, formları ile yine yaza yakışacak renkler birlikte kullanılıyor. Çiçekli elbiselerin küçük desenlere sahip olanları genel anlamda romantik bir tarza hitap ederek buna uygun pastel renklerin tercihi ile rahat şıklık yakalanır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.