Tesettür Elbise Modelleri içinde Düğünler İçin Tercih Edebilecekleriniz

Tesettür Elbise Modelleri içinde Düğünler İçin Tercih Edebilecekleriniz

06 Eylül 2018

İnci veya Taş Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

 

            Son dönemlerde inci veya taş detayları, elbise modellerinde genel olarak çok kullanılmaya başlandı. Bu detaylar, kıyafetin ufak bir kısmında da yer alsa, kıyafeti olduğundan çok daha şık göstermeye yetiyor. Aslında bu tarz elbiseleri düğünlerde tercih etmeniz sizin açınızdan işinizi kolaylaştıran bir hamle olacaktır. Çünkü bu elbiseler hem sade hem de aynı zamanda şık elbiselerdir. Peki nasıl? İncilerin veya taşların elbisenin üzerinde yerleştirilme şekline bağlı olarak, eğer az miktarda taş veya inci koyulursa elbise biraz daha sadeye yönelecektir.

 

            Bu sadeliği siz isterseniz şık bir hale getirirsiniz, isterseniz sadeden devam edersiniz. Sade devam etmek istiyorsanız, elbiseye uygun, çok gösterişli olmayacak bir eşarp ve hafif doğal tonlarda bir makyaj ile kombine ederseniz gayet doğal ve sade bir görünüm elde edersiniz. Fakat elbise sade olduğu için elbiseye zıt bir renk, yani elbiseyi patlatacak bir renk eşarp ile makyajınızı da daha ağır tonlarda kullanırsanız daha gösterişli, hem şık hem sade görünümü bir arada elde etmiş olursunuz. Tesettür elbise tercih eden bayanlar, inci veya taş detayları fazla ise ve abartılı bir görünümü sevmiyorlar ise zaten az miktarda parıltılı elbiseleri tercih edeceklerdir.

 

 Deri Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

 

            Deri detayı son dönemlerde oldukça modadır. Kıyafetlerde olsun, çantalarda olsun, çokça tercih edilmektedir. Deri, bayanları çok zarif gösteren bir kumaştır. Özellikle, elbiselerde, sadece deri olsa da, derinin yanında başka parçalarla kombin edilse de mükemmel gözükür. Tesettür elbise kullanan bayanlar, daha sade giyim taraftarı ise, elbisenin sadece deri detayları ile süslenmiş olmasına bayılacaklardır. Düğünde, siyah deri detaylı elbiseler, değişiklik istiyorlar ise renkli bir eşarp veya tek düze görünüm istiyorlar ise siyah bir eşarp ile harika bir kombine ulaşabilirler.

 

 Volan Kollu Tesettür Elbise Modelleri

 

            Volan kol modeli de son dönemlerde oldukça tercih edilen bir modeldir. Sade, düz bir elbiseyi, sadece volan kol ile birleştirdiğiniz zaman muazzam bir görüntüye sahip olacaksınız. Hem çok şık hem de çok sade. Renk olarak ise, daha çok siyah veya mavi tonları ve yine bu renklerin çeşitli tonlarında eşarplar harika olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.